Problem sa rangiranjem TAGova

Moze li neko da mi objasni sta gresim, u Yoast plugin-u sam obelezio da mi se TAGovi ne indexiraju i ipak su se indexirali…
Ovako sam oznacio http://prntscr.com/e8t0vz a sada pogledam ono indexirani tagovi…Sta gresim?

Nista, mozda google stvarno voli te tagove. Mozda si ih prije indexirao, pa sad ponovno bot mora doc vidjeti da zelis ih neindexirat. On to ne radi po tvojem naredjenju. Kamo bi dosli da mi kazemo botu, radi to i to i on to napravi bez pogovora, njihov sistem bi se automatski srusio. Recimo napravio bi skriptu koja bi svako malo govorila botu da nesto drugo napravi, sto bi bot napravio?

Pa nije on budala iako je bot, rekao bi GFYS i dosao bi tak za mjesec dana ili pola godine opet na tvoj page da vidi jesi se opametio.

Ma ovo je nov sajt, prvi put stavljen da se indexira. Zato mi nije jasno sta je problem s’obzirom da sam za tagove stavio noindex u pluginu…

odmah si stavio ili je rpvo bilo index?

Tim vise sto je nov site a ti ono muckas, malo bi malo nebi indexirao.

Ako je od pocetka pustanja sitea u pogon stavljeno noindex onda je to zbog toga jer Google jednostavno misli da su tagovi najbolje sto tvoj site nudi.

Od pocetka je stavljeno na noindex. Odradjeno kao i sa starim sajtovima na kojima nemam tih problema…