Problem sa sajtom oko pocetka

E ovako, prvo da se predstavim…zovem se Nenad…Nov sam ovde i veoma mi se svidja vas sajt i svaka cas osnivacu koji je osmislio ovaj sajt :))

Uzeo sam skoro domen i hosting pa vidim da mogu ovde da zatrazim pomoc i da se konsultujem sa vama.Nov sam sto se tice foruma, radim s tim mozda 2-3 godine, ali ne aktivno.Inace sam serviser racunara, ali oko foruma bas i nisam neki strucnjak, pa reko ajde i to da naucim malo, a ujedno uzeo sam domen i hosting da se malo zabavim i da radim nesto :)…
Pa ovako…

Imam pitanje sto se tice foruma, a to je…
1.Gde da nadjem dobru temu za phpbb3 forum?
2.Kako za tu temu da promenim pozadinu?
3.Da li postoji negde gde mogu dobro da se reklamiram, a da je to free?
4.Kako da instaliram chat, a da mi ne otvara u novom prozoru nego da bude zajedno u sklopu foruma, a da ne mora da stoji tema prosilver ili subsilver2?

Za sada toliko ako bude bilo jos neko pitanje javljam se.

Hvala svima koji mi pomognu sto se tice ovoga.

inace moj sajt je
http://www.opusti-se.com/index.php
pa svako ko zeli da mi pomogne hvala mu!

pozdrav

1. Definiraj ovo “dobra” tema. Jer meni su možda dobre teme koje tebi nisu, i obrnuto.
  2. Nije mi jasno da neko ko je serviser računala i od toga živi, da ne zna kako promjeniti pozadinu za bilo koju temu.
  3. Ne bih ulazio u to.
  4. Proguglaj phpbb hacks, postoji webstranica posvećena samo tome.

Nije mi jasno šta će ti phpbb ako imaš (koliko vidim) vbulletin?

[quote=“toniperic”]1. Definiraj ovo “dobra” tema. Jer meni su možda dobre teme koje tebi nisu, i obrnuto.
2. Nije mi jasno da neko ko je serviser računala i od toga živi, da ne zna kako promjeniti pozadinu za bilo koju temu.
3. Ne bih ulazio u to.
4. Proguglaj phpbb hacks, postoji webstranica posvećena samo tome.

Nije mi jasno šta će ti phpbb ako imaš (koliko vidim) vbulletin?[/quote]

Zaboravio sam ti odgovoriti na ovaj dio sa pozadinom - potražiš datoteku bg.jpg/png, background.jpg/png ili bilo koja riječ koja te asocira na pozadinu u Themes mapi i izmjeniš ju onom kojom ti želiš.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja