Problem sa sajtom

Sajt mi je pobrljavio, adresa je curesfortmj .com, ne znam u cemu je problem, da li neki .css fajl nedostaje ili…?

Da nisi možda koji plugin ubaciva pa da ti on nije poremetio site.

Proverio sam ih sve, deaktivirao, ali i dalje je isto…Koju temu vi vidite? Iako sam promenio temu, i dalje mi prikazuje Arras.

Ja također vidim Arras temu (bar tako vidim po kodu). Ja sam mislio da nisi radio kakav update ili instalirao novi plugin, jer recimo ja sam jučer napravio update Jetpacka-a :smile:

Ne znam onda što da ti kažem…možda da digneš zadnji backup ili reci hosting firmi da ti ona digne.

Nedostaje ti
http://www.curesfortmj.com/wp-content/themes/arras/js/jquery.cycle.min.js

Uplodaj tu datoteku i trebalo bi ti biti ok.

izgleda da mu je problem samo sa index.php jer ostale stranice su ok i na njima je tema Hueman

Da, pokusao sam da promenim temu, stavio sam Hueman, a naslovna stranica prikazuje Arras. Pokusacu da vratim Arras i da ubacim ovaj jquery.cycle.min.js.

da, i počisti si cache od wp-a (vidim da se stranice cachiraju, pa je možda i tu problem)… :slight_smile:

1 Like

Mozda bi ti bilo najbolje napraviti backup, izbrisati oba templata postaviti wordpressom default da vidis jel sve okej i onda instaliraj onaj koji hoces…

Ocistio sam cache, u tome je bio problem!
Hvala svima na savetima.