Problem sa skriptom

<script type="text/javascript">   
window.onload = function ajaxbtm() {_uWnd.alert('sadrzaj prozora','naziv prozora',{w:220,h:90,tm:80000});}   
</script>

ova skripta sluzi za izlazak malog prozorcica u desnom donjem uglu (mogu se ubaciti razne stvari u njega,ja sam mislio like button,al’ to nije bitno)

znaci ovaj kod bacim izmedju i al’ prozorcic nigdje ne izlazi…

znali neko u cemu je problem :slight_smile: ?

želiš taj prozorčić da se pojavi kada netko scrolla do kraja stranice ili da konstantno bude tu?

kad otvorim pocetnu stranicu ili kad je reload …i da na prozorcicu ima X da se moze zatvoriti :slight_smile:

zašto ne staviš div sa position absolute bottom right, x stavi kao link s kojim ćeš preko jquery promijeniti div style u display:none;.

I samo sa jquery staviš da ti se na reload ponovo prikaže div, unutar diva staviš content koji želiš.

maydayy nece pokusao sam i to …nesh sa skriptom nije ok

ajde iz skripte izbaci window.onload = tako da počinje sa function, a u body tag dodaj onLoad=ajaxbtm();

Evo nekaj s neta. Ide u <body…> sekciju

.alert { display:none; position:absolute; top:1px; left:1px; width:300px; background-color:white; border-style:solid; border-width:1px; padding:15px 20px 5px 20px; }

Hi! This is a test.

It is only a test. If this had been the real thing, then this would not be a test.

Click here to demonstrate the alert box alternative.