Problem sa temom portala

Imam problem sa temom portala koja bi trebala izgledati ovako

evo vidite ovu prvu a moja tema izgleda ovako pa sad me yanima kako daq sredim taj home da bude isto.Hvala.Pozdrav

Odeš u ***/wp-admin/options-reading.php (Postavke - Čitanje) i izaberi “Prva stranica” od te Teme… Nadji u Helpu šta trebaš izabrati u tom padajućem meniju… predpostavljam da ti je to problem

1 Like

Ovo ti se podseva u opciji teme, importuj demo opcije i samo stavis ovaj izgled. Pa na front page izaberes home, koji je po demu i to je to.

1 Like

kako mislis to da li mozes objaviti gdje se te opcije nalaze?

Nisan ja autor teme pa da zna napamet di se nalazi, kazen ti u opcije teme pa pregledaj…i iz foldera teme importuj demo postavke.

1 Like

Kad importujes idi u settings, pa reading, pa front page displays
A static page: Izaberes Homepage

Post page ostavis prazno

1 Like

Aha Hvala puno pokusat cu

Evo ovdje i pise ono sto sam ti i govorio (Vmag tema koliko vidim da je koristis):

http://doc.accesspressthemes.com/vmag/#!/setup_homepage

1 Like

Hvala puno pokusat cu ovako

Zapravo temu sam samo promijenio na vmag da vidim da li ima isti problem, a ovdje sam koristio smart magazine tj gore na slikama.

tj gdje bi mogao naci kako da se smart magazine uredi poput ovog.hvala puno

http://demo.mag-themes.com/docs/theme-installation-and-setup/

Dole pod opcijom br. 3 ti je prakticno isto objasnjenje

Ove teme neke i nisu bas lake za instalisati ono sto mnogi misle klik 2-3 i to je to…

Sjednite, procitajte Help, potrosite 30 minuta i instalisite temu, a ne ovako gubiti 3-4 dana na nesto sto niste imali zivaca citati (morao sam ovo napisati) :slight_smile:

2 Likeova

hvala tebi sto si tako napisao jer iskreno nisam bio upucen i reko ne znam ni zasto bi citao help pa sam mislio reko tema pokvarena ili nesto.Uglavnom naucio si me sta treba uraditi sljedeci put.A ako ce se neko ljutiti za to sto si napisao onda po mom misljenju je glup.Hvala ti puno jos jednom.Pozdrav

1 Like

Bio sam u istoj situaciji… i sto zelis prije nesto uraditi po principu “sam svoj majstor” to se zapravo vise pogubis!

Dokumentacija, tj. “Help” je napisan s krajnjim ciljem da se ideja kreatora teme pretoci u djelo onoga ko je kupio istu, i da su onda svi happy

1 Like