Problem sa Thumb slikom na FB-u

Imam problem sa FBom kad stavljam link. Kad stavim link i ono ga ucita, automatski ucita moj logo za bilo koji tekst, onda dodam sliku koja zelim da bude i tako je prolazilo. Ali od sinoc kada dodam sliku i pokusam da izbrisem logo nece, vec mi napravi kao dva clanka. Kako da ispravim ovo?

Imaš li opciju featured image u temi koju koristis, jel ima slika prije teksta u članku?

EDIT: što se tiče tog tvog screenshota, samo kliknes na slicicu tu ispod koju ne zelis i bice samo “jedan clanak” :slight_smile:

Pa u tome i jeste problem, kad kliknem na ovu koju necu on odstiklira ovu koju hocu i vrati na logo sliku tj vrati na ovu prvu koju je sam ucitao.

Imam Featured sliku i nju postavljam uglavnom tj uploadujem na FB, a ona mi je na sajtu iznad texta (tako mi je podeseno na temi).

Jesi pokušao riješiti na facebook debuggeru https://developers.facebook.com/tools/debug/ i ujedno vidjeti šta ti pravi problem…

Prijavljuje mi greske…Nece nesto.

Kaze da URL ne moze piti popisan.

@MuamerWP evo problema koje prijavljuje.

Nije mi jasno zasto povlaci logo uvek umesto thumb sliku?

Ja ovaj tekst ispod ne mogu editirati, jednostavno više nije klikabilan. Zna li netko u čemu je problem?

Mogu li ovo nekako da promenim da mi ne OG image ne bude uvek ista slike, vec da vuce npr featured image?

Do juce je normalno funkcionisalo a od nocas me zajebava…

EDIT: Resio sam tako sto sam instalirao YOAST…

Facebook je poceo da uvodi izmene da bi sprecio lazne vesti i clickbaitove.

Ako je sajt wordpress i u yoast i u all in one seo pluginovima imate social opcije u kojima mozete podesiti za pojedini post da li ce prikazivati featured image,prvu sliku u postu,default sliku (logo u gore opisanom slucaju) ili nesto drugo.

2 Likeova