Problemi s hostingom

Naime moj hoster ima probleme sa serverom, firma je u hr a serveri su im u USA i sve rade remote, nešto im se srušilo i već 2 dana mi ne radi web niti mail.

Ako ne proradi uskoro za koji dan propadaju mi važni dogovori i već dogovorene ideje, jel se mogu u tako kratkom roku prebaciti na novi hosting i što mi preporučujete?

fiuhost?

Ni meni već tolko web ne radi i lud sam…

[quote=“bacardi”]Naime moj hoster ima probleme sa serverom, firma je u hr a serveri su im u USA i sve rade remote, nešto im se srušilo i već 2 dana mi ne radi web niti mail.

Ako ne proradi uskoro za koji dan propadaju mi važni dogovori i već dogovorene ideje, jel se mogu u tako kratkom roku prebaciti na novi hosting i što mi preporučujete?[/quote]

Mozes ako imas bacukup od stranice gotov si za 10 minuta

Bilježim se sa štovanjem:

http://host-tracker.com/website-uptime-stats/3087490-3087491/lvuc/?full_period=false&task_to_details=3087491&show_days=false#details

[quote=“bacardi”]Naime moj hoster ima probleme sa serverom, firma je u hr a serveri su im u USA i sve rade remote, nešto im se srušilo i već 2 dana mi ne radi web niti mail.

Ako ne proradi uskoro za koji dan propadaju mi važni dogovori i već dogovorene ideje, jel se mogu u tako kratkom roku prebaciti na novi hosting i što mi preporučujete?[/quote]

Vjerujem da ces naci nekoga za sebe

http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/HR

2 dana je stvarno dosta

[quote=“xyxjasilixyx”]fiuhost?

Ni meni već tolko web ne radi i lud sam…[/quote]

Zašto ne pokušaš kontaktirati Fiuhost na telefon.
To bi bilo najjednostavnije za upit o nedostupnosi vaših web stranica.

ja bi im bio dosadan dan i noc sve dok stranica nebi bila up

Takodje…

Hvala svima na savjetima i ponudama,vec nocas sam prilikom surfanja dosao do info-it a, tako da nisam ni vidio Vase ponude i prijedloge ovdje vec sam se obratio njima i doplatio za server HR, nisam htio riskirati kao do sada da budem na nekom serveru koji je u USA pa da je down par dana.

[quote=“Mateuss”]Zašto ne pokušaš kontaktirati Fiuhost na telefon.
To bi bilo najjednostavnije za upit o nedostupnosi vaših web stranica.[/quote]

Evo zvao sam ih i kaze da radi normalno, da je do toga što sma na t-com-u pa još ne vidim. E sad nemam pojma.

Dal vama radi moj web?

http://www.livingforart.com

Sorry što sam upao u temu ovako…

neradi powered by t-com

ne radi, takodjer na T-comu

zato plati vise posluh ili infoit (info net) pa mirno spavaj

Je, imate problema sa tcomom.
hidemyass

Upravo to, na greškama se uči,dobro je ovdje nisam bio ni mjesec dana,ali ne isplati mi se više riskirati.
Znači Infoit je ok? tamo sam sada

[quote=“xyxjasilixyx”]Evo zvao sam ih i kaze da radi normalno, da je do toga što sma na t-com-u pa još ne vidim. E sad nemam pojma.

Dal vama radi moj web?

http://www.livingforart.com

Sorry što sam upao u temu ovako…[/quote]

22:04, radi.
T-Com

[quote=“bacardi”]Upravo to, na greškama se uči,dobro je ovdje nisam bio ni mjesec dana,ali ne isplati mi se više riskirati.
Znači Infoit je ok? tamo sam sada[/quote]

da infoit je super … a i posluh.hr … to ti mogu reci jer ih i ja koristim …

Da ne otvaram novu temu…
Radi se o infoit hostingu… Jel to samo kod mene ili je još netko primijetio da se u zadnje vrijeme stranice preko noći očajno sporo otvaraju ili se uopće ni ne otvore?

nadam se da je to kod tebe samo (privremeno)

[quote=“iGoG”]Da ne otvaram novu temu…
Radi se o infoit hostingu… Jel to samo kod mene ili je još netko primijetio da se u zadnje vrijeme stranice preko noći očajno sporo otvaraju ili se uopće ni ne otvore?[/quote]

iGoG,

Nocu se rade backupi na serveru i moguce je pojacano opterecenje servera no to definitivno nebi smjelo napraviti da se stranica ne otvori.

Zao mi je sto niste nas direktno kontaktirali jer bi Vam prije mogli pomoci. Odmah cu poraditi na Vasem problemu i prebaciti Vas site na server koji je blize nasim krajevima sto ce se ionako dogoditi za cijeli server u slijedecih 2 mjeseca.

Lijepo molim povratnu informaciju dali ce nocas biti sve OK

@Bacardi, Vama se to nece sigurno dogoditi, Vi ste na serveru u HR :slight_smile:

[quote=“InfoIT”]iGoG,

Nocu se rade backupi na serveru i moguce je pojacano opterecenje servera no to definitivno nebi smjelo napraviti da se stranica ne otvori.

Zao mi je sto niste nas direktno kontaktirali jer bi Vam prije mogli pomoci. Odmah cu poraditi na Vasem problemu i prebaciti Vas site na server koji je blize nasim krajevima sto ce se ionako dogoditi za cijeli server u slijedecih 2 mjeseca.

Lijepo molim povratnu informaciju dali ce nocas biti sve OK

@Bacardi, Vama se to nece sigurno dogoditi, Vi ste na serveru u HR :)[/quote]

Nema problema, to sam slučajno primijetio jer sam u zadnje vrijeme noću radio neke stvari na stranicama, ali eto nakon prebacivanja na drugi server nadam se da neće biti problema. :slight_smile: Pratit ću, pa javim.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja