Problemi sa swf igrama

pozz
kako da stavim na stranicu neku multiplayer igricu kao sto je desktop td pro ili Desktop Armada

http://www.freeworldgroup.com/gamesmulti.htm

ili neku sičnu

pokušao sam je skinuti te stranice i sa drugih i skine mi ko neki swf file ali nije to igra
sad ćete keći da treba kupit netreba nista kupit igra je free moze je svatko stavit ko zna viđa sam je i na puno drugih stranica

kako da je stavim hm?

Jesi li siguran da je “free”? Je li autor negdje istaknuo da je smiješ uzeti?

mislim da jeste
nije problem u igri nego općenito u multiplay flash igrama ne mogu nijednu postaviti
viđao sam dosta multiplay flash igara i na domaćim sajtovima.
kao sto sam rekao nije problem u licenci igre već o tome kako neku taku igru postavit na site ima ih dosta.gore sam naver link od sitea

da bi multiplayer igra radila moraš imati i neki server, svoj ili tuđi.
A ostalo je lagano samo embedaš flash u stranicu.

[quote=“gorrc”]da bi multiplayer igra radila moraš imati i neki server, svoj ili tuđi.
A ostalo je lagano samo embedaš flash u stranicu.[/quote]

Moje znanje o Flashu je skromno, ali ovo baš i nije točno. Kakva multiplayer igra? Hot seat, turn based ili real time?

Za hot seat ti ne treba server. Za turn based da. Za real time ti treba server i “persistent connection”.

mislim da mi netreba server sad ću ti reći zasto
recimo kad uđem u igricu desktop td pro na 2 različite stranice u multiplay dočekaju me isti igrači.
e sad što se tiče unošenja igre u site to bas i nije jednostavno tako.
To nije obična flash igra koju ćeš samo ubacit

recimo da mi triba server kako da ga napravim

poz svima za prvi moj prvi post :slight_smile:

pojednostavljeno receno, pretpostavljam da si skinuo client koji loada igru sa nekog mjesta.

Nisam gledao ali vecina swf igara a pogotovo multiplayer ima gomilu klasa u pozadini, vjerovatno neki server side code i bazu, te druge stvari koje su ti potrebne da igra radi.

Ako je igra besplatna onda na stranici kreatora imas vjerovatno upit i upustvo kako da embedujes igru na svoju stranicu.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja