Proces plaćanja kod online kupovine i prodaje

Zanima me samo proces plaćanja: gdje otvoriti račun, isplata, uplata, povezivanje web stranice na kojoj se vrši kupovina i ponuda predmeta sa pay palom…

Pa ovako …postoji vise nacina za to …na netu postoji vise hostinga koji se nude i raznih cijena za sve to…ti odaberes nesto sto ti odgovara …otvoris PayPal racun…neka je prazan…i onda da nebi koristio svoju Visa kreditnu ili debit karticu (zbog opasnosti na netu i upadanja u tvoj account) odes u Hypo banku i sebi otvoris Visa prepaid karticu koja je limitirana i nedopunjiva(to ti je nesto kao dopuna za mobitel)…sa njom placas hosting i domenu kliknes na PayPal i onda uneses podatke sa te kartice i to je to…to je najsigurniji nacin trenutno na netu…
Ako neko zna bolji nacin neka napise…

https://www.entropay.com/
-> mastercard debitna kartica

paysafecard -> bonovi za plaćanje. (10,25,50,100 eura).

@mesa6256

Jel znaš možda dali mogu kupiti tu karticu u hypo banci , a da ne otvaram kod njih račun ?

[quote=“webjumfer”]@mesa6256

Jel znaš možda dali mogu kupiti tu karticu u hypo banci , a da ne otvaram kod njih račun ?[/quote]
Da mozes …ja sam to uradio jer ne zelim da se igram sa svojim tekucim racunom u sasvim drugoj banci…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja