Procjena FB stranice - 10k + lajkova

Facebook stranica, 10.000+ lajkova, lajkovi od 50 do 250 po postu. Za ostalu aktivnost ne znam. Stranica 2-3 objave dnevnl ima. Vezana za navijace fudbalskog kluba domaceg. Koliko vrijedi?

koliko dobijes dnevno organic lajkova

Nije moja stranica, sta tacno podrazumijevad pod organic? Mislim da su svi lajkovi bez bustanja nisam siguran :smiley:

pa da dolaze sami da ne angazujes drugare sa profila da lajkuju stranicu…

Vjerujem da je nesto tipa 90% takvih lajkova, zasto bi neko sa stranicom od 10k lajkovao molio drugare za lajkove :smiley:

Nisi me razumeo imas frendicu ili drugaricu koja ima lupam 3278 drugara i ti joj kazes naslov tvoje stranice ona udje na tvoju stranicu i ima opcija invite frend da lajkuju tvoju stranicu znaci ona manuelno moze da trazi lajkovanje 3278 njenih drugara .i da podrze tvoju stranicu…

Ne znam zasto bi ali ja recimo imam stranicu od 40000 pa ne dobijem toliko lajkova po jednom postu. Doduse ja objavljujem drugacijim tempom i nemam naslove tipa ‘Necete vjerovat sta je bilo nakon ovoga’ isl…
Objavljujem normalne postove sa svoje stranice. Ipak, svako malo ubacim neku prigodnu fotku koja nakupi oko 100 lajkova i recimo 20-30 share-ova ali ne vise od toga…

Samo napomena za sve:

Mozete raspravljati o vrijednostima Facebook stranica ali konkretne prodaje/kupovine nemojte oglasavati javno na forumu posto se to protivi pravilima, imate privatne poruke za to.

1 Like

Navijacke stranice su inace takve, iako se ne razumijem, vidim da je tako :smiley:
@apazinjan znamo hvala :smiley: