Procjena WebSajta sa Facebook pageom

Dragi moderatori, noviji sam član na forumu pa bih vas molio za strpljenje sa mnom :smiley:

Naime znam da vas ovdje ima dosta koji se razumijete u ove stvari pa et da cujem vase misljenje!

Radi se o sajtu www.bosanskihumor.com i facebooka pageu Redirecting... koji broji 52000 lajkova i koji je i vise nego aktivan za ovaj broj! Domena je stara par dana isto toliko i sajt. Wordpress je platforma i ima jos par dorada da sve funkcionise kako treba! Danas sam ubacio adsense pa cu veceras znat koliko sajt moze zaradit dnevno.

Unaprijed zahvaljujem

Jedino sto tu vrijedi je facebook stranica… Sajt nemozes ocijeniti niti procijeniti jer je nov…

15kn

obozavam vas ovakve na ovom forumu :wink:

Previse linkova spammas i previse objava radis u malom vremenu samo rusis sebi post reach i activity. Activity i nije toliko nesto pretjerano dobar za stranicu od 50K lajkova…

Moj prijedlog ti je da doguras stranicu na 100k lajkova i dijelis samo jedan link dnevno kako bi povecao aktivnost na stranici.

Ja osobno trenutno ne bih dao niti 20€ za takvu fb stranicu

Ne vise od 30 eur.
Ova fb Stranica ne vrijedi ni 5 eura, pa u mene najmanja fb grupa sa 5k ljudi ima vise aktivnosti nego tvoja sa 50k.

Postojil mogucnost da se komplet odjavis s ovog foruma. Pa hajvani jedni page od 52k koji nije punjen ni s kakvim lajkerom ni s kakvim glupostima,da page koji ima milion reachova sedmicno vrijedi 30e, daj molim admina, isusa, pejgambera da me obrise s ovog foruma

Evo vam i neka dnevna zarada!? !!!

MOŽE LOCK TEME, odlucčio sam da je neću prodavat pa mi netreba ni procjena. lijep pozdrav

Evo je prejako https://www.facebook.com/721650921252150/videos/1136124449804793/?__mref=message_bubble :blush:

1 Like

Neka si ti nas izvređao ovde, govoriš ljudima da su hajvani/životinje, koji si ti debil jarane…
Šta si ti mislio, da ćeš dobit 5000 eura za stranicu od 50k lajkova, koja ima po 2-3 lajka po jednoj objavi, sajt je isto srednja žalost, brijem da je nullana skripta neka sa codecanyona…

2 Likeova

Legendo nisam ja pao s marsha, nikog nisam imao namjeru uvrijedit. Nasuprot toga ti meni kazes kako page ne vrijedi 5eura i da imas aktivniju grupu od 5000. Ja nisam ovdje pitao jel ima netko mozda nesh aktivnije ili slicno. Mozda ima 2-3 lajka po objavi al postovi se krecu izmedju 5000 i 20000 reachova. Ukoliko si ti neki stručnjak za procjene onda mi se javis da ti dam editora pa da pogledas

Da nije adsens reklama preko posta, nebi zaradio ni jedan cent.

1 Like

Postavi neke statistike sa postova i insight-a pa ti mozda i budemo vjerovali. Na prvi pogled stranica izgleda ko da je boostana samo sa fake lajkovima

Koji je vama kurac u toj Bosni u zadnje vrijeme, takve trash websitove radite, gori ste od Indijaca postali :smiley: kad vidim takve stvari na webu gadi mi se što se uopce bavim ovim poslom ponekad :smiley:

Kada dode vrijeme isplate samo ce ugasiti acc

Skripta jeste neka sa neta, to sam siguran da sam vidio bas danas…

hahaahaahaahahah, samo ste mi pametni na ovom forumu, jest boombox tema u pitanu, jarane f12 i vidis to sve, al nish nea veze (ovo sto se tice adsensa u pitanju je drugi portal a ja sam samo testirao adsense. u biti fotografija je samo s bosanskihumor.com), odlucio sam prodati portal, molio bih momke koji se ukljucuju u ovu diskusiju da preskoce post, za pravog kupca prava cijena! idemo pp!!!

dobra tema nema sta