PRODAJA: 2 adult eng sajta

stvarno samo retard može izjaviti nešto kao šta si ti upravo sada.

sajtovi su prodati…

netko je platio koliko je uloženo, misliš da svi zele imat jednake sajtove za 25$ i sa time nesto kao napravit?

ne žele svi imat jednake glupo sajtove…dizajn i programming košta, a ako ti ne odg ne kuzim cemu komentiras kad tako i onako neces kupiti??

Halo sine misliš se napraviti pametan pa lupetat te gluposti i oko cijene bombati’ pa niko nije lud alooo da je 1000x unikatan dizajn niko normalan ne bi dao te pare !!

halo sine? totalno si u ■■■■■.

te floskule pričaj nekom drugom neces meni…over and out.

Brijem da si ti ista osoba koja koristi i ovaj profil @svijetigre

eto, postoji admin tu neka ti provjeri ako jesam sam ti šaljem 800$ na paypal…ajme cime se ljudi zamaraju,

Vidi se da si ti zdenga napaceni klinac koji se javlja na sve oglase i sere a uopce nema para da kupi obicnu domenu.

Ako je prodano, moderatori ovo trebaju lockat. Čemu puštat ove rasprave “ja sam pametan, ti nisi” i tako 10 postova zaredom. Plus vrijeđanje.

1 Like

Sad ću i ja trolat.

Čovjek je napravio thread u temi oglasi i napisao što prodaje. Može tražit i $100000 jer prodaje ono što je njegovo. Da li će toliko dobit je njegov problem. Ne razumijem potrebu pljuvanja po svemu i svima koji na ovom forumu nešto prodaju. Vi se nazivate nekakvim expertima za online biznis?! Možda i zarađujete nešto na internetu, ali se ponašate kao djeca u vrtiću.
Počelo me užasno iritirat što ovdje više nitko ne može postavit neki oglas bez da se počnu javljat “pametnjakovići” i unište cijeli oglas i prodaju.

Baš me briga za adult site i da li vrijedi $50, $800 ili $5000. Nemam ga namjeru kupit niti za $5 i neću mu pametovat da traži previše ili premalo. Njegova stvar. Normalno bi bilo komentirat u drugim dijelovima foruma, a ovdje bi svaki komentar koji nije vezan za samu prodaju trebalo zabranit i sankcionirat one koji to prekrše!

4 Likeova

Na ovom forumu je gotovo nemoguće prodat custom skriptu iz više razloga, prvi je što je puno njih sami znaju izgraditi, drugi je što svi znaju da se još bolje i naprednije kupe za par desetaka $. Ne prolaze samo skripte loše, nego i spike o potencijalu, o odlično odrađenom SEOu koji tek što nije počeo davat rezultate i sl. priče, te priče se možda daju uvalit početnicima, onima koji tek ulaze u ovaj posao ili naivnima pa bi ovaj oglas možda bolje prošao na forum.hr ili nekom drugom forumu.

Tu svi gledaju samo ono konkretno, a to je broj posjeta i ono najvažnije kolika je zarada i koliko brzo se lova može vratiti. Nečije promašene investicije i neznanje nitko neće nadoknađivati.

A to da svatko ima pravo tražiti cijenu koju on želi, to se slažem. Vlasnik može tražiti i 10 000$, njegovo pravo, druga stvar je koliko to realno vrijedi i koliko je netko spreman platiti.

1 Like

Sutra je adsense isplata pa ti slikam da vidiš :3
Ti kad bi zaradjivao u pola ko ja ti bi bio prezadovoljan :slight_smile:

Slazem se Mitok, oglasi ne bi trebali da se komentarisu, ali ako je vec omoguceno tako da moze, ko smo mi da odredjujemo pravila, da li si ti taj koji odredjuje pravila ili postoji neki sablon ili nepisano pravilo? Ako postoji sablon, trebalo bi uvesti i obavezna polja kod prodaje, za koliko se prodaje, sta, kako, a ne da gubimo vreme otvarajuci svaki oglas, slanje pitanja i ponude… ,

Mene je posebno iziritiralo to sto sam uopste dosao na oglas, poceo da saljem ponudu i onda vidim novi odgovor od prodavca, ovo za custom skriptu i njegova ocekivanja u vezi cene . Ali moj problem je sto me je iziritiralo, a i tvoj je problem sto su tebe iziritirale kritike. Moze nam se jer je ovde dozvoljeno, i prodavcu da bude kreten, i nama da komentarisemo kretenske oglase.

U svakom slucaju greska je kod admina, svako moze da otvori oglas sa dve reci " prodajem sajt" i eto zatrpao je forum, ljudi ce gubiti vreme kod kontaktiranja neozbiljnih prodavaca …


Jel keve ti :smiley:

Pa ■■■■■ to kada nemozes niti 2m2 kupiti s time :wink:

Spominjao si domene ?
A 3.OOO KM (1.5OO€) vjeruj nije mala para :wink: To su ti 6 prosječni plata kod nas sto se u drzavi moze zaraditi pošteno :wink:

Pa kazem ti nisu to neke pare :slight_smile: zaradim ih u jednom turistickom danu :smiley:

U to vjerujem koliko i u to da je ovaj gore prodao sajt za 800$ ,

Čovjek u ovoj temi prodaje stranicu. Znači traži kupca a ne pametovanje pojedinaca. Ukoliko niste zainteresirani za kupnju, u najmanju ruku bilo bi pristojno ne trolati temu. I na kraju, kad pojedinci i pored tolike zarade nemaju da kupe komercijalnu WP temu od cca. $50 već na forumu traže free WP teme za svoje stranice dovoljno govori o tome koliko su eventualno spremni platiti nečiji rad/stranicu/uslugu. Što bi rekao Đorđe Balašević “Džaba vam novci moji sinovci”

1 Like

A što bi nešto platio kad mogu free dobiti ajde mi objasni molim te :slight_smile:

I ako si pratio temu sajt je vec covjek prodao

sajtovi su prodani, ajme pobogu gdje je moderator/admin?

stvarno nema smisla dalje raspravljat i dizat tenzije

Sretan Božić svima…