Prodaja Amazon sajta

Prodajem Amazon sajt putem aukcije, zaradio je u prethodnih deset meseci 120 dolara. Clanci su unikatni, ima informativnih i prodajnih clanaka.

Pocetna cena je 100 dolara. Oglas traje narednih 15 dana.

BIN je 400 dolara.

Imam jednu ponudu od 170 dolara, cisto da obavestim.

Signal_attention

Oprez je majka sigurnosti, “čisto da obavijestim”, a s obzirom na dosadašnje događaje. :blush: :o:

1 Like

Sajt je prodat! Hvala svima na zainteresovanosti.

ja sam srećni kupac :slight_smile: biće sve ok, nadam se

Hvala anja1, cestitam, verujem da ces brzo da ga isplatis :slight_smile: Potvrdi molim te kada sve bude gotovo da je sve proteklo u najboljem redu, @c3po mene i mog supruga gleda kao na prevarante i kriminalce :slight_smile:

Nisam imao kontakta s tobom, ali znam tko jeste. :neutral_face:
Neka bude sve u redu, svi će biti zadovoljni. :blush:
Topic je otvoren do daljnjega. :o:

Sajt sa bazom je preuzet, trenutno prebacujemo domenu sa Namesilo na Godaddy, malo je komplikovano ali nadam se da ce brzo da se zavrsi.

Nema potrebe da to referiraš konstantno.
Kad se stvar finalizira, Anja će to napisati. :blush:
Hvala. :o:

Mislila sam da neko pomogne oko transfera ako vec ima iskustva, ali mislim da cemo se snaci :slight_smile:

Sve je odradjeno, moze i @anja1 da potvrdi, idemo u nove pobede :slight_smile:

Sve proteklo ok i korektno sa njene strane i prvo mi je prebacila sve što treba. Ja sam zatezao sa plaćanjem i pravio se mutav koliko se moglo. Spomenuo sam joj i da imam dvoje đece koju ranim, ali nije to jebala ni dva posto i baš je insistirala da joj platim ko da pare rastu na drvetu. Nema više ljudi široke ruke da kažu neka, ne treba, no samo svi išću i viču daj.

11 Likes

Hahahaha, anja je kralj foruma definitivno! Show me the money! :money_mouth_face::heavy_dollar_sign::moneybag:

2 Likes

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja