Prodaja banera trebam li ja pravit baner

Pokusah da prodam baner kontaktirajuci firme koje se bave ovime o cemu je moj sajt. I sad ljudi se raspituju jos je sve u fazi pregovora. Iznenadjena sam pozitivno jer ljudi odgovaraju na mejlove. Nego me interesuje da li sam ja duzna napravit baner ako prodam to reklamno mjesto?

Zavisi što si im ponudila. Oglasno mjesto ili oglasno mjesto za izradom banera. Ja imam na sajtu razrađen marketing dio gdje su pozicije za banere i posebno cijena za izradu banera. Ukoliko netko zakupi prostor za duži period, ponudim mu besplatnu izradu banera.

hm to je moj prvi mejl dje nudim tim firmama da re reklamiraju na mom sajtu. Nidje izradu banera nisam spominjala :slight_smile: ima li neki jednostavan program za izradu banera al da nisu bas fuj ko da su iz 98 godine. Cisto da malo provjezbam pa ako bude potrebe da znam

Vjerojatno ima, al ja imam grafičara u ekipi, a i ako firma ima već neki logo ili neku vizualu to sam skinem i uredim u Corelu, tak da ne bih znao. Nać će se netko pametniji u tom području :slight_smile: