Prodaja chat domene

Prodajem domenu chat-balkan.com , drugi najveci chat u regiji . Posjete se baziraju na jednoj domeni , navedenoj. Cijena 8000kn , za ostale informacije javite se u pm .

MoŇĺe posjeta, ne na pm nego ovdje.

1 Like

Dakle uz sajt ide web stranica ovakva kakva je , i domena igre-balkan.com … Cijena fixna nejde dolje , placanje gotovinom… I radimo ugovor takoder kod javnog biljeznika.

Jesi puno rekao, ja sam mozda zainteresiran, samo mi reci kolika je zarada od etarget-a? posalji mi screen od etarget-a i vec sam te kontaktirao ali mi nisi odgovorio nista…

posalji mi screen od etargeta kolika je zarada dnevna? odakle dolaze posjete? jer imas i chatdop da nebi bilo da dolazi i odande i onda bude da nema toliku posjetu chat balkan…

chatdop.com je ugasen vec 5 dana … Pogledaj sam

Dal se tih 8000 kn isplati kroz godinu dana?

Ovisi ko uzme domenu , npr ja kada sam kupio , necu otkriti neke detalje … Vratio sam 85 posto cijene :smiley:

a jesi radio sta po pitanju marketinga il je to vec uhodano

Ovisi kakav ti marketing oces , ja sam svasta kombinirao… Dakle u mom je vlasnistvu Balkan od nekog 10 mj , pa zamisli koliko sam brzo vratio skoro cijelu cifru… Ovisi na sta hoces ic , tj na kakav marketing… Ili na kakve kombinacije… Sto se tice xat chata , mozes na svakakve nacine zaradit + e-target i neko sitno oglasavanje… I jos bezbroj dodatnih mogucnosti po mom misljenju , ovisi kako tko ima vremena… I koliko truda misli uloziti… Ili dodatno razvijati neke projekte pomocu tog chata… Kombinacije samo takve, po meni je to idealna stvar … A i ovisi tko si stvori kakvu perspektivu

I jos da nadodam , takoder sam bio neodlucan kada sam kupovao tu domenu i ajmo rec pribojavao se ishoda… Ali to je ipak chat , 2 najveci i samostalni brend … Sa bezbroj mogucnosti zarade , i razvoja…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey