Prodaja domena?

Imam domen koji mi se cini perspektivan:
www.bookingagency.me

Na .com je dostigao cijenu 11k na aukciji. Gdje ponuditi ovaj domen na prodaju? Ili mozda kome ponuditi za neki zajednicki projekat?

Nemoj prodati ispod 20k…
Jel znaš čija je .me domena

Ovo je moj domen. Svaki savjet za prodaju je dobrodosao.

Ako ima ozbiljnih ljudi imam domen+dedicate server da pokrenemo sajt na ovome, imam i ideju… sajt bi bio za razne usluge

kome da proda za te pare? :smiley:

Aktuelno, ako ima ponuda

LOL! Znači .me vrijedi više od .com? Ako je proda za pola .com cijene dobar je ;).

Ima jedan domen com koji je premium i kosta 20K $ a isti domen sa net je slobodan, sto reci?

sobzirom da se vise nema znacaj kod rangiranja ili bilo cega registrujes .net ili koji god zelis drugi. (moje misljenje mozda gresim) sto se tice ove teme moze dobro prodat .me je dobar domen ali treba naci kupca

Sceko po čemu je .me domena bolja od hr,ba,id,pm ili bilo koje druge Country code top-level domains.
.me je domena od crne gore i možda je dobra za optimizaciju za upite iz crne gore,
ali zašto bi neka firma iz SAD-a imala .me domenu ako joj je tržište amerika
ona će uzeti .com ili .us…

.me je dobar samo za Crnu Goru

Evo ako nadje ko kupca ima procenat :slight_smile:

Ja nisam ni napisao da je bolja od bilo kojeg drugog vec da vise nastavak nema znacaj i da sve jedno koju ces registrovat. Sto se tice me je dobar nastavak kratak pamtljiv i brzo rastuci bas postaje popularan ali opet treba naci kupca

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey