Prodaja ekskluzivne domene - crvenitepih.com

Prodajem ekskluzivnu domenu na kojoj je donedavno bio moj portal koji sam ugasio zbog pada servera i gubitka baze podataka.

Domena je potpuno ekskluzivna i sto posto brand! (CRVENItepih.com)

Backlink profil domene je odlican, i domena ima veliki trust flow.

Sa ovom domenom mozete svasta ukoliko imate vremena, mozete je preprodati, raditi ozbiljan portal. Ja odustajem od svih domacih domena buduci da sam sada u domenu software inzinjeringa za potrebe SEO/a i nemam vremena da se bavim sajtovima.

Cijena 4000kn

Sajt prije nego sto sam izgubio bazu podataka imao je preko 2k, organiskih posjeta i dok je Page Rank bio actuelan imao je page rank 5, i preko 14k indexovanih stranica. Pad baze bio je nedavno, sadrzaj na sajtu je bio dijelom duplicirani, dijelom originalni, a duplicirani iz vremena kad je to google tolerisao. Nikada nije bio penalizovan ni u kojem smislu ni sajt ni domen.

Backlink sa ovog sajta dizao je neke kljucne rijeci u roku od dva tri dana po desetak pozicija bukvalno.

Sajt je postojao u kontinuitetu od 2009 do kraja 2017 godine. Vidiljivo i na way back machini http://prntscr.com/icprwp

Oni koji se razumiju u domene i autoritet domena znaju da je ovo malo novca za ovakvu domenu, pogotovo sa cinjenicom da je brend.
Posljednja ponuda je 3700kn koju sam dobio i ukoliko ne bude veca do ponedjeljka, prodaja je zavrsena.

Mali presjek iz pro ahrefs accounta sa referentnim domenama:

koliko je to u evrima 3700 kuna? :smiley: i daj mi vise o tome u inbox

Poslao sam ti pp pa mozemo nastaviti tamo.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja