Prodaja FB stranica

Da li neko prodaje FB stranice ?

I kako se kreću cijene stranica ? :smiley:

Zar i to moze da se proda?

hmm poskupo je to … ide od 10 000 like page… oko 30 eura… tako sam se ja raspitao :S jel pokusavas kupiti il prodajes?

zasto da ne … imas fan page od 100000 lajkova… postavis Post svog linka dodje ti 100 ljudi … zasto da ne :smiley:

100.000 lajkova 300€ odmah kupujem…

sarkazam? :smiley: i to je previsoka cijena :smiley:

Meni je svojevrsno na FB nudio jedan lik iz srbije stranicu sa 210k likeova za 400 eura. Nisam nikad kupovao … no mislim da je to daleko previse. Neka realna cijena po mojem misljenju bi bila oko 150 eur …

Malo offtopic, no pronasao sam jedan od nacina kako određeni tipovi pune i prodaju stranice likeovima. Svako malo kada neki celebrity “ode” i sl. se pojave stranice, dajemo 200k likeova za legendu ovu onu, pa pomozimo skupiti 100k likova za ovo ono … u znak sjecanja za YX … a sto je najgore, ljudi likeaju i priduzuju se tim idiotskim stranicama jer ne kuze da to rade tipovi samo za prepordaju, sto je meni pomalo morbidno. Sjecam se kad je mala Nora Fora preminula, pa to su te stranice nicale kao gljive poslije kise … a sad ih je samo par. Zasto? Pa jednostavno … prikupe odredjeni broj likeova, obrisu sve postove, preimenuju stranicu i problem rjesen. Kupi je neka firma i onda siba marketing.

Ma 90% njih puni preko raznih skripti i to je to, jedan lik drzi 20 stranica po 100 i 200 000 lajkova provjereno bio sam mod na te stranice i vidio kako to funkcionise i kako puni posle ih odrzava tako sto vecinu zaduzi da objavljuje gifttove i slicne zanimljivosti.

Ma da, vidio sam na fejsu stalno neke objave “ovo morate vidjeti, ovo je nemoguce” i sl … navlakuse za korisnike. Kao prezentirati ce se neki extra smijesni video … ili neka novost u svijetu i sl. pa te odvede na sajt prepun pop-up-a likeova, cekanja i kad to sve poklikas dobijes sranje od videa a tko zna koliko si stranica likea u medjuvremenu :slight_smile: Zato je svakih par mjeseci volim otici u FB settings pa vidjeti sto se to sve “nalajkalo” i “allowalo” removat i amen :smiley:

ja imam jednu 80 000 = 300 dolara = 1800kn, al ako se netko s foruma javi dajem ju za 1500kn, ulozio sam oko 500 dolara na facebook ads

1 Like

ja imam jednu od 10 000 i jednu od 5 000 , ove za 10,15e

Daj link na PM, da vidim kakve su.

Kupoprodaja vezana za Facebook je na ovom forumu zabranjena.

Tema je sada zatvorena. Novi odgovori više nisu mogući.

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact