Prodaja sajta na Flippi

Kao što su neki možda već vidjeli prodajem svoj affiliate sajt na flippi. Da li netko ima više iskustva s ovim? Ja doduše jesam do sada prodao 5-6 sajtova na flippi ali nikad neki ovakav koji vrijedi priličnu svotu novaca. Pa me zanimaju neke stvari koje bi podijelio isključivo preko PP-a. Znači iskusni prodavači na flippi javite se na PP! :slight_smile:

Ajd javi se na PP mozda mogu da pomognem.

Koliko love i ime sajta u pp ako moze

Rekao je već, 18.000 USD

vidim da si odabrao grupu. Dobar izbor. Samo ti treba jak spidey sense za ignorirat lurkere kojih ce biti brdo. Trazi proof of funds prije nego sto saljes detalje. Sretno

2 Likes

Hvala na dobrim zeljama :slight_smile:

1 Like

Trenutno preko 1600 viewsa i 54 watchera aukcije,jos 7 dana do kraja. Zasad izgleda dobro.

evo da ne otvaram novu temu radi ovoga.

Zanima me ima li igdje na Flippi, odnosno može li se pronaći projekte koji su iz Hrvatske da se prodaju ?

Cisto sumnjam. To nikome nije zanimljivo nego nama Hrvatima a to bi na flippi imalo jako malo interesa.

1 Like

Ima jedan portal iz hrvatske na prodaju, trazi 3k. Bas sam juce naleteo, ali kao zarada od sponzorisanih clankova.

1 Like

jesi ti (ili netko da znas) imao iskustva s kupovinom preko Flippe?

Koliko su pouzdani jer vidim znaju brojke odudarati u izvještajima

Brojke odudaraju zato sto to prodavci uredjuju a ne ljudi sa Flippe.

1 Like

znam. ne mijenja ih Duh Sveti.

Poanta mog upita je kako najbolje prepoznati da je nešto kvalitetno (istinito) i koji su savjeti za kupnju (i prije kupnje) jer vidim ima nekih prevaranata koliko sam dosad primjetio.

Znaci podaci na flippi koje vidis o trafficu nisu lazni jer se flippa poveze na google analytics. Ja konkretno svima koji traze dajem pristup na analytics i gsc. Takodjer dajem i screenshotove zarade, a stavit cu i video najvjerojatnije. Tako da ne znam kako bi se eventualno tu moglo nekoga prevarit.

1 Like

I adsense se poveze tako da ne znam kako se uspjeva lazirati. Osim ako je drugi vid zarade.

Samo da javim da nisam uspio prodati stranicu za onu svotu koju sam trazio, a jeftinije ju ne dam.

Jesi dobio neke kritike od korisnika, nesto na cega su se zalili ili te o necemu cesto pitali ?

Dao sam sestorici uvid na analytics. I nekima na gsc. Istina je da je promet opao u odnosu na 5 i pocetak 6 mjeseca, medjutim polako se vraca nazad. Ja to gledam na nacin da se promet vratio na razinu 3 mjeseca kada je bio oko 450-500 uv na dan. A ovaj porast je bio samo peak uzrokovan google may updateom. Kada je bio rollback tog updatea sve se vratilo na staru razinu.

Može li link prodaje da pogledam?
Je li to ono supermario ili ?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja