Prodajem 2 bloga HITNO

Budući da mi je dosta hitno potreban novac, prodajem 2 bloga. Ispod ću napisati sve informacije potrebne budućem kupcu, a ukoliko imate nekih dodatnih pitanja neka pita u temi, da ne odgovaram svima posebno.

Postani zavodnik - http://bit.ly/1Dw0zHA
Nova stranica (11.01.2015.) sa 17 postova objavljenih. Svi postovi su unikatni i duljine preko 500 riječi, neki čak i 800 ili više. Posjeta web stranice od 11.01. je 1.432 korisnika (2.150 pregleda stranica). Zarada od Adsensa sveukupno od kad je stranica aktivna (a Adsense je postavljen kasnije) je par €. Nije nigdje reklamirana stranica, nema linkova prema njoj, jedino na Facebooku. S Googlea do sada je bilo 75 posjeta. Blog je na Blogger servisu što znači da netrebate plaćati nikakav hosting, a domena je registrirana kod Dynadota.

Budi fit - http://bit.ly/1Lf4yHJ
Stranica stara od 11.09.2014. sa 33 postova. Svi postovi također unikatni, prvih 20ak duljine oko 300-400 riječi, kasniji sa preko 500. Na Facebooku stranica broji preko 1.000 lajkova, a posjeta web stranice “samo” 303 korisnika (827 pregleda stranica), od toga s Googlea 26 korisnika. Blog je na Blogger servisu što znači da netrebate plaćati nikakav hosting, a domena je registrirana kod Dynadota.

Prodajem u paketu ili zasebno, a ukoliko netko želi slike posjeta staviti ću ili ću dati ozbiljnijim članovima pristup analyticsu.

Mislio sam staviti aukciju, ali stranice su posebna niša, pa sumnjam da ću ih uspjeti prodati u paketu. Svejedno, vi možete ponude slati ovdje ili na PM.

BUMP - hitno prodajem! :slight_smile:

BUMP - hitno prodajem.

Daj baci mi cijenu na PM za obe stranice.

Pozdrav, cijena je 400kn za obe stranice. :slight_smile:

BUMP! :slight_smile: Aktivno i dalje.

BUMP, aktivna tema!! :slight_smile:

Svi zainteresirani neka se jave na PM! :slight_smile:

kakva je bila posjeta i zarada zadnjih mjesec dana?

Evo za postani zavodnik posjete s Googlea:

Posjeta s Googlea za Budi fit svega 9 posjeta u 4. mjesecu.

Nisam ti slao svu posjetu jer pod refferal bilježi one spam posjete ilovevitaly.com i slično.

Za budi fit plaćena objava u grupi Dnevna doza gym baje, oko 1000 ljudi, zarada bila par eura, no objava mi se nije isplatila…

Dam dam samo da prodam…

POSTANI ZAVODNIK VIŠE NIJE NA PRODAJU!

Budi fit dajem samo da ga se rijesim…

Coas,
Ako si zeljan da se resis na brzinu evo ja sam zainteresovan.
Za 2 dana idem na more pa ako zelis mozes me PM.
Spreman sam da ti ponudim 10-15 evra.Ako vidis poruku u roku 48h i ako si spreman za tu cenu da prodas PM me.
Pozzz

Prodao za 30€. Hvala! :slight_smile:

Na prodaju trenutno Postani Zavodnik. Uz njega dajem i 25 unikatnih tekstova s prosjekom od 600 riječi! :slight_smile:

Bok, pošalji cijenu na pm

Šaljite vaše ponude na PM, ja nisam odredio cijenu, već gledam po ponudama.