Prodajem 2 domaće FB stranice, tematika zdravlje i ishrana

Prodajem 2 domaće fb stranice, tematika zdravlje i ishrana.

Prva je 50.600 fanova, a druga je 38.800 fanova. Prodajem ih povoljno, fin je odziv na linkove, relativno standardno za ovu tematiku, sasvim pristojno posete može slati ako se dobri linkovi objavljuju itd. Početni fanovi su dobijani preko fb ads davno, a nakon toga je sve išlo prirodno organski.

Prva može ići za 220 eura a druga za 190 eura. Obe u paketu mogu za 400 eura. Za informacije o stranicama javite se porukom da vam pošaljem linkove stranica i screenshotove reacha itd.

Molim ozbiljne kupce da se jave, da ne gubimo vreme bespotrebno. Takodje, neću odgovarati ovde na komentare zaludnih ljudi. Hvala :slight_smile:

salji zanima me

poslato…

posalji i meni

i meni

Pozz ako mozete posaljite da se dogovorimo ozbiljan kupac

Posalji i meni insights i reach,pozz

Pozdrav,

može više informacija u inbox. Hvala

Većina stranica je prodata, ostalo ih je još nekoliko koje su rezervisane i nekoliko koje su dostupne za prodaju u ovom trenutku.

Jedna je generalne tematike, može sve da se kači, 166.000 fanova, imam kupca za 900 eura za nju koji bi je uzeo 22og. Ako neko nudi 950 eura mogu prodati vama i to obaviti ovih dana.

Zatim imam jednu motivacionu stranicu, skoro 13.000 fanova, može da ide za 65 eura. Imam opciju i da ide jedan mali sajt uz nju ako je to nekome potrebno.

I imam jednu stranicu zdravlje/ishrana preko 17.000 fanova, ona može da ide za 90 eura.

Ko je zainteresovan neka se javi u poruci da mu pošaljem stranice, reach, odakle su fanovi i da se dogovorimo oko kupoprodaje. Hvala.

Pošalji mi link i reach ove od 166k

cijena ?

Znas li citati jbt, covjek za svaku napisao cijenu!!!

1 Like

:scream:

I motivaciona stranica je prodata, ostale su ove 2 još:

Jedna je generalne tematike, može sve da se kači, 166.000 fanova, imam kupca za 900 eura za nju koji bi je uzeo 22og. Ako neko nudi 950 eura mogu prodati vama i to obaviti ovih dana.

I imam jednu stranicu zdravlje/ishrana preko 17.000 fanova, ona može da ide za 90 eura.

Ko je zainteresovan neka se javi u poruci da mu pošaljem stranice, reach, odakle su fanovi i da se dogovorimo oko kupoprodaje. Hvala.

Skoro sve stranice su prodate, ostala je jedna stranica oko horoskopa i duhovnosti sa 18.300+ fanova. Zatim jedna stranica o životinjama 17.000+ fanova i 2 manje stranice od ukupno oko 10.000 fanova.

Ko je zainteresovan za kupovinu neka se javi u poruci da mu pošaljem stranice, reach, odakle su fanovi i da se dogovorimo oko kupoprodaje. Hvala.

Druze zainteresovan sam za stranice ako mozes da mi posaljes linkove stranica,fanove i cenu ?

Molim i ja linkove i cijene

Linkove i cjene u inbox. Tanx!

Još samo 1 stranica ostala za prodaju:

Dajem je za 12 eura. Javite se da obavimo još i ovu poslednju stranicu i to je to :slight_smile:

moja ponuda 8eur