PRODAJEM 2 fb stranice , 100 K lajkova

E cao raja, imam 2 fb stranice 38 K i 50 K lajkova, domaci su, pretezno balkan mada ima dosta i tako da kazem od dijaspore. Razlog prodaje je to sto idem vani i necu imati vremena da radim na njima i sl.

tematika?

Moze li cena i link na pp.

Odgovaram sve na pp :slight_smile:

Tematiku i cijenu pošalji mi na pp.Pozz.

Molim linkove i cijene na PP

Tematika i cijena ?

info u pp molim :wink:

Cijena od 38K je 250e
Cijena od 50 je 350e

Nemoj se ljutiti ali stvarno su previsoke cijene za neke totalno nevažne (skoro mrtve) stranice.

Svako ima svoje, meni ne trebaju vise, ako je neko zainteresovan, može se pregovarati pozz

Zar nije jedan drugi user prije neka 2 tjedna prodavao te iste stranice?

Može cijena i statistika > ljudi za ovu od 50K?
Način plaćanja?

OMG Wassabi :smiley:

ndukic ajde molim te gospodine daj mi ti neku svoju super zivu fb stranicu od 50 K gdje je 10 K klikova po objavi i rich po objavi 40 K ako je za tebe ovo polu-mrtva stranica :slight_smile:

Gdje je to živa stranica? 1 like na svakih 6 objava, pa onda na jednoj objavi malo više lajkova pa ništa. To što su ljudi slučajno prosurfali s mobitelom na glavnom timelinu ne znači ništa gospodine. :slight_smile: vani se stranice sa milijun lajkova prodaju već od 500$, a po 250$ su od 300k lajkova. :slight_smile: hehehhehe

Evo ti 1000 eura , nabavi mi jednu stranicu od milijun lajkova , odma ti dajem za nju 1000 eura plus tebi na ruke jos dodatnih 1000 eura . Kome su bitni lajkovi, ko je hljeba zaradio od lajka molim te, ovo su ti ulazci na clanke , malo ti po clanku 250-600 ulazaka , to ti mrtva stranica ? ma daj molim te :slight_smile:

Ma kakvih 500$, maksimalno za 50$… Strane stranice pogotovo ništa ne vrijede, pogotovo one sa USA UK i sličnim fanovima…

Ovo su “domaće” , ljudi pretežno sa balkana, bude dosta krikova i od dijaspore, lakovi na objavama ne donose nikakvu zaradu :blush:

Link i cijena?