Prodajem 20-ak web siteova na engleskom

Sve site-ove sa Adsense računom sa 20+€ na računu i juicyads i plugrush accounte sa par dolara na njima, jedino je uvijet da girlslikecars.com predajem u 1 mjesecu a na njega su registrirani plugrush i juicy(ali neće na njima biti još 25$ za isplatu, nego zbog backlinksa ga predajem tek u 1 mjesecu) ads dajem za 400€!
OnlyInfographic.com ima klikove svaki mjesec od 0,5 do 2€ barem po 1 svaki mjesec i netko tko želi raditi na site-ovima može sa tim site-om brzo podići zaradu. Ja nisam čak pogledao ni koje su to stranice na site-u da posebno za njih odradim seo ni ništa, a samo sa tim već može biti dobar posao…
Site-ove prodajem iz zdravstvenih razloga, jer su mi živci u k…u, inaće bih radio na njima… Samo za Adsense račun mi je nuđen i site na koji je registriran(epidemicfun.com) mi je nuđeno skoro pola tih novaca, tako da ako sve ostalo ne vrijedi ostatak onda stvarno u k… Samo nisam želio prodati samo site sa Adsensom! Crazyaccidents i SigOfPeriods imaju jako dobar response na FB i skupilo se par tisuća ljudi na njihovim fb stranicama, a da nisam ništa radio… I CrazyAccidents se s vremena na vrijeme zalomi super dobar klik, ali nikad nisam gledao na koju stranicu da i za to odradim nešto…