Prodajem 4 game sitea sa domenama na engleskom jeziku

Prodajem 4 game sitea sa domenama na engleskom jeziku. :smiley:
Mogu zajedno ili posebno. Nisam odredio cijenu.
1 je u Wordpressu, a 3 su na Arcadebooster skripti, od toga jedan ima defaultnu temu a druga dva su premium Booster.
Posjeta je, iskreno; slaba ali potencijal postoji jer su sve domene EMD (sa traženim keywordima), ali ja nisam imao volje ni znanja za Off-site SEO koji je, evidentno, bio nužan. Imam nekoliko razmjena linkova sa Webmasterima odavde, njih ću osobno obavijestiti o razvoju ove situacije. :blush:
Kako sam rekao, sve domene su On-site optimizirane i imaju i svoje FB stranice, G+, a (neke) čak i Youtube kanale sa snimljenim videima. Sve ide u cijenu.
Domene istječu 31.01.2016 i tada navrŔavaju godinu dana. :smiley:

Sve su registrirane na Godaddy, ali nebitno je gdje ste vi. Kupca ću osobno uputiti (biā€™Ä‡e mi drago) kako će mu troÅ”ak za svaku slijedeću godinu domene biti $8.39, bez troÅ”ka za ovaj prijelaz.

Zainteresirane molim da mi se obrate na PP. :slight_smile:
Hvala.

Evo mala ilustracija gornjem oglasu;
a biti će to video, zato jer video govori kao 10 000 slika :slight_smile:
Riječ je o YouTube kanalu spomenutom iznad, a priznatā€™ ćete da nisam ni loÅ”e odvozio: :slight_smile:


Formula Racer 2012 :blush:

Pozdrav,

Kolika je mjesečna zarada sajtova i koja bi bila cijena? Može i na pm.

Zbog skromne posjete reklame nisu (joŔ) niti uključene,
a cijenu ćete odrediti sami u ponudi (ovo na PP).
Iza Nove Godine ću odrediti eventualnog kupca, ili ću ja produžiti neke. :slight_smile:

A evo i ja sam zainteresiran. Ali daj odredi pocetnu cijenu, paket, pojedinacno pocetak aukcije i kraj aukcije jer ovako je sve to krajnje neozbiljno.

Hvala ti na postu Creatifcode, :wink:
ZaÅ”to je neozbiljno? Vidio sam da će mi početkom godine isteći neke domene i ja sam; umjesto da ih pustim (kako sam i radio dosad), ponudio ovdje.
Nema početne cijene, zainteresiranima ću (uključujući i tebe Creatifcode) poslati spisak domena na PP, i oni će mi ako žele reći koliko nude i za Å”to (koju domenu).
Negdje iza Nove Godine ću odrediti kupca, ako ga bude. :slight_smile:

A ako ga ne bude, sve Cool i dalje, ja ću tada (prije isteka, jasno) vidjeti koje ću domene produžiti i Å”to ću dalje. :wink:
Ovako mi se čini mnogo ozbiljnije nego da spamamo Forum sa javnim ponudama tipa; ja dajem 50 kuna, a ja 55, i tako daljeā€¦ :slight_smile:
Cijene računajte u US dolarima, molim vas, :wink:
Hvala svima koji su se javili.
Molim svih prije nego ćete mi poslati poruku da pročitate uvodni post (nije predug), prije nego mi poÅ”aljete PP ā€œZdravo, kolika je zarada?ā€ :wink:

Takvina poruka da im nitko neće (pogotovo ne jeftino) prodati domenu koja zarađuje bez potrebe ulaganja u istu, ovako ili onako, vi ćete znati, valjda.

JoÅ” jednom zahvala za pristigle PP-ove. :wink:

Uh, dok trepneÅ” već je 23.01. datum. :slight_smile:
Gorespomenute domene istječu 31.01. :frowning: dakle ako će netko kupiti sada je krajnji čas.
Dvije sam ja produžio a dvije su ostale za prodaju;
Ova jedna iz Wordpressa je već spremljena u backup za prodaju i ona koÅ”ta $20.
Ova druga ima Arcadebooster skriptu i na besplatnom je hostingu i tako kako sad stoji može i ostati kada je kupite. :slight_smile: Ona ima i FB stranicu, a dobar dio texta je unikatan na webu. Sve ovo zajedno $30.
A ova zadnja ponuda + gornja domena je $40. Ja mislim da ne može jeftinije. :slight_smile:

Imajte na umu da na ovo je vaŔ troŔak joŔ samo produženje domene(a), ali ako brzo ovo realiziramo, joŔ stignemo se prebaciti sa Godaddy na povoljniji registar tako da joŔ uŔtedite. :slight_smile:

Zainteresirane molim da mi se obrate na PP.
Hvala.

mozes javiti zadnju cijenu i poslati linkove hvala

He he, evo, i iz Godaddyija nas podsjećaju da nema joÅ” mnogo vremena za javljanje na ovaj oglas: :wink:

Hvala im. :slight_smile:

Ako joÅ” nije prodano mozes javiti zadnju cijenu i poslati linkove da pogledam. Hvala

Cijene piŔu gore, a linkovi poslani. :slight_smile:

Javi mi ako nitko ne želi kupiti nudim ti za te 4 domene 50ā‚¬

Polako, nema žurbe.
Ima vremena za pročitati Ŕto piŔe u postu iznad :slight_smile:

U nastavku istog posta piŔu i cijene a ti znaŔ i o kojim je domenama riječ jer sam ti poslao linkove. :slight_smile:
He he :slight_smile: ne brini, ne bojim se ja da ćeÅ” ti iÅ”ta kupiti. :slight_smile:

Koje dvije su ostale i jel ti odgovara 20$ ali sa sadržajem njihovim?

PiŔe ti u PP-u.
To je sve Ŕto sam ti napisao. :slight_smile:

Ne odgovara. Hvala na ponudi. :slight_smile:

Ako se predomisliŔ unutar 24h Ŕibni paypal mail da poŔaljem pare da vidiŔ dali sam ozb :wink:

To će za mene zauvijek ostati tajna. :slight_smile: