Prodajem 50 viralnih objava za FB stranicu!

Tražite viralan sadržaj koji će korisnici lajkati i dijeliti, te na taj način želite osim podizanja aktivnosti stranice zainteresirati i ljude koji neznaju za vašu stranicu da je lajkaju?

Prodajem 50 objava koje će zasigurno zainteresirati vašu publiku, a sadržaj je dijeljiv i na taj način možete napraviti vašu stranicu popularnom.

Primjerice, objave koje su objavljene na vašoj stranici prije mjesec dana, dijele se i lajkaju i danas jer se pojavljuju na naslovnicama ljudi čiji prijatelji su ih lajkali ili podijelili.

Ono što ja prodajem je “zbirka” 50 slika s opisima, a te objave su testirane, te su idealne i za one koji imaju velike stranice, i za one koji nastoje tek napraviti neku stranicu velikom. Neki od primjera plaćenih oglasa za te objave možete vidjeti niže (to je način na koji dokazujem da su te objave za širu publiku)…

Napominjem da promotrite plaćeni doseg na reklamama i broj lajkova objave i stranice, i pogledate da za 3$ možete imat doseg do 50 tisuća ljud, te preko 4000 lajkova na post i još 150 lajkova na stranicu…

Ovo su statistike samo kad je oglas bio aktivan, nakon završetka oglasa ove objave se i dalje dijele te na taj način broj lajkova stranice i objava je još veći!

NAPOMENA: Ja samo prodajem linkove ka materijalu, ja ne posjedujem autorsko pravo na te materijale.

Prodaje se samo 5 puta, kako ne bi previše ljudi dobilo iste objave, a prodaje se do 20.10.2015.
Kupci novac meni šalju do 20.10., a 20.10. ja njima šaljem link ka svim objavama u formatu slika/video + word dokument tekst za opis. Slike i dokumenti koji se slažu imaju iste brojeve (slika 1 i dokument 1). Na ovaj način se osiguravam od preprodaje. U temi dobri i loši trgovci možete vidjeti pohvale na moj račun vezano uz FB marketing.

Cijena za 50 objava je 200kn (27€ -31$ -20GBP)

Jel su strane objave, da li prodajes pojedinacno i da li ima nesto u health niši?

Objave su slike plus opis na hrvatskom. Nemam ništa u health niši, sve objave su viralni sadržaj (nešto zabava, ali većina dobra djela inspirirajuće priče i slično, ono što se najviše dijeli).

Moze test post na pm ?

ajd javi se na PM …

Aktivno!!! :slight_smile:

BUMP - Nitko se nije javio do sada, svi traže samo određenu tematiku, ja nudim samo viralne objave koje su zanimljive svima, evo primjer jedne takve na stranici s 13k lajkova bez promoviranja posta.

Problem je što je večina tih viralnih objava već ispucano… maleno smo tržište pa je velika vjerojatnost da su ih već svi vidjeli, a tim će se i smanjiti njihova viralnost.

Ako želiš pošalji mi na PM jedan primjer pa ga isti dan testiram i ako rezultati budu dobri, platim ti za 50 ostalih.

Mozes mi poslat primjer objave na pp i kakve su stranice sadrzajem na kojima se objavljiva