Prodajem agar-hr.ga web i skriptu sa hostingom

Uf ja bi ga proganjao sve dok ne vrati ili se javno ispriča.

Ma polako :))) …

Objavi ime dotičnog molim te :slight_smile:

Jos ne znamo :slight_smile: Jos…

Treba mu obje ruke i noge polomit :smiley:

Treba to na kakav portal, da mu više nikad ne padne na pamet varati…

Ma neka dijete se veseli, zanima me što @steelmaiden misli o ovome?

papa čokoladu i čita kako je uspješan

1 Like

Dječje igrice, pusti ga neka jede čokoladu :slight_smile:

edit:

jesam rekao da jede čokoladu :slight_smile:

1 Like

Da sad vidim i ja @jedem_cokoladu @000

taman sam nedavno planirao kupiti cimni paypal vratit ce ti se pare nije prvi put da su me zajebali i svaki je bio balkanac

Ne zelim, neka se dečko veseli, ali samo neka zna da se zbog ovoga gubi glava u svijetu odraslih

1 Like

U pravu si @IvRo, neka malo decka, ali kad naidje na neke budale moze ocekivati samo da mu pokucaju na vrata. :slight_smile:

Nije to problem, ko kaze da nisam taj? Ali neka mu bude :slight_smile:

1 Like

Jede on govna, a ne čokoladu.

Moja preporuka: mijenjanje imena/nicka na forumu nije pametna stvar, ne znam zašto uopće postoji, vjerojatno je došla sa platformom i mislim da bi bilo super da se to makne i / ili napravi da se mijenja ime/nick na zahtjev. Mijenjanje imena/nicka može samo doći do zloupotrebe, a lijepo je znati od početka kako se koji korisnik ponaša i pamtiti njegovo ime/nick. Nije da nas ima na milijune tu, ali vjerujem da stari forumaši znaju dosta toga o pojedinom forumašu.

Ako sam u krivu, ispravite me.

@steelmaiden @apazinjan

1 Like

Ozbiljni forumaši ne mijenjaju nick.

Ako ova forumska skripta to dozvoljava, bilo bi zgodno da postoji topic u kojem bi se automatski prikazivale poruke o mijenjaju nickova.

No, to je tema koja izlazi iz okvira ovog topica.

Bok Trnac, problem je što se ne može ići na to “ozbiljni forumaši” jer jednom kad se nick promijeni, gotovo je, više “ne znaš” je li on onaj ozbiljni forumaš.

Da izlazi se iz okvira, ali ovdje komentiram isključivo zbog ovog momka koji je stalno mijenjao nickove, a mislim da nema potrebe da otvaram novu temu zbog toga.

Pa objavi njegove podatke, neka ljudi vide o kome se radi kad ga budu googlali.

Ante, nemam vrimena ga istraživati, ali neka mu je sa srećom.

Hahah koji si lik! Samo to nije njegovo pravo ime, to je problem. :slight_smile: mislim da je Nikola

Nikola, prodaja agar Hrvatska - prevara, prevara agar-hr.ga, prevara na agar-hr.ga Nikola Rijeka Agar-hr.ga prevara

1 Like