Prodajem aktivan instagram profil - 14K followera (balkan)

Prodajem aktivan instagram profil s 14 tisuća followersa. Profil je aktivan i svakodnevno se objavljuje. Nešto manje od 2000 posjeta profilu u 7 dana. Slike imaju dosta dobar odaziv publike zbog soft adult zenskih slika.

Cijena fiksna za clanove foruma 1200 HRK.

U ponudi imam još jedan insta slične tematike koji dosta raste u zadnjih tjedan dana te je na 1350 followersa. Za njega se također možete javiti u PVT.

Koji je račun u pitanju?
Može link… lp

2150 pregleda profila u zadnjih par dana.

Imam jos jedan slican od 1400-1500 followera

Te neke fb stranice imam
Sportska strana 19000 followera
Domaća za online prodaju 1000 followera

Može daj link od sportske stranice, zanimaju me samo veće od 5k…

koliko tražiš za te dvije? :slight_smile:
LP

1 Like

Mesti ispred svojih vrata je problem.
Probaj.
Platit ću ti razliku

Izgleda da nisi shvatio poantu posta pa ću ti napisati ovak.
Nema šanse da dobiješ 1200kn za taj profil. To kaj se objavljuje svakodnevno (iako ni to nije istina) kupcu ne znači apsolutno ništa, više mu znači broj lajkova, a prosjek je ispod 200.
Zadnja objavljena slika ili otkriva stvarnu tematiku na koju su prikupljeni followeri ili su umjetno nabijeni lajkovi.
Kad se preračuna, tražiš 85 kuna (oko 12$) po tisući followera, ni profili puno većom aktivnosti ne dobiju tolko.
Ne možeš dobiti više od 200-300 kuna za takav profil, možda čak ni toliko zbog soft adult tematike, s kojom ide svatko tko pokušava nabiti followere i prodati profil.

1 Like

Ok, hvala ti na pojašnjenju

Ako nije prodano 400kuna moja ponuda za taj insta. Zivio

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey