Prodajem amazon affiliate site

Ogadi mi se amazon nabrzinu, ne da mi se više niti pogledati site a kamoli raditi dalje :sweat_smile:

Domena:

Super domena za brediranje u nichi, .net ekstenzija
Site napravljen na expired domeni prije cca 1,5 godinu
DA 19
PA 27
Spam Score: 1%

SEO:

  • Jedna jaka redirektirana domena.
  • Nije korišten PNB
  • Vrlo malo i ništa uloženo u backlinkove

Nicha:

Hair care (beauty je glavna kategorija)

Zarada:

Jan: 83$

Feb: 92$ + 30 guest post + 2,4$ AdSense = 124,4$

Mar: 136,5$ + 3,5$ AdSense = 140$

April till now: 188$ + 3,8$ AdSense = 191,8$

Predviđena zarada za buduće razdobolje (smanjenje za 62%, bez računanja vjerojatnog porasta posjete u budućnosti koja je 99% sigurna): 100-120$/mo

Posjeta:

Brzo-rastući site. Posjeta iz glavnih zemalja (USA, UK, Kanada, Australija…) … nisam spajao site na amazon.co.uk i ostale (samo .com).

Malo detalja o stranici:
Sve što trebate raditi da bi site rastao je objava novih članaka po sistemu kako sam ja to radio… eventualno raditi više članaka za luxury beauty proizvode koji su i dalje na 10% provizije.

Site ima ukupno 74 objavljena članka od čega njih 30 u zadnjih 60 dana… svih 30 je za super easy kw-e i site će neko vrijeme rasti bez ikakvih dodatnih ulaganja.

Prodajem za 27 x predviđena zarada za 5. mj = 3000$
Cijena je fiksna, ako ne dobijem toliko možda se kroz idućih 10ak dana smirim malo pa nastavim raditi :expressionless:

1 Like

Zasto prodajes? Pusti site do kraja mjeseca,pa ako je zbilja katastrofa onda stavi adsense svuda.

Meni je online zarada hobi, pa nema baš smisla za hobi raditi nešto što ti se više ne hahah

A i ovo je jedna opcija :smiley:

Prodajem za 27 x pr[quote=“s.perkovic, post:1, topic:55058”]
Prodajem za 27 x predviđena zarada za 5. mj = 3000$
[/quote]

Što baš 27x ? :smiley:

Zato što se cijene kreću od 20-36 mjesečnih zarada, a ja želim dobiti, i mislim da je realna cijena, 3000$ (27 x) :smiley:

1 Like

Koliko onda vredi Youtube kanal sa mesecnom zaradom od 300 dolara?

1 Like

ovisi s koliko množiš :slight_smile:

Decko ovde prodaje sajt, tako da ako vas interesuje cena YT kanala, otvorite temu pa tamo raspravljate o ceni…

5 Likeova

To bi znacilo od 6000 min. do 10800 max.?

to je ovdje navika svima da pametuju na tuđe prodaje pa da se uklopimo.

a čovjeku inače nitko cijenu nije osporavao jer nešto vrijedi onoliko koliko je netko spreman kupiti.

1 Like

Onda cemo na tvojim oglasima da razgovaramo o tenisu…

3 Likeova

pust’ čovjeka da prodaje.

Hvala svima što odrzavate temu pri vrhu foruma :smiley: haha

Zezam se malo, nema zle namjere.
Točno znam zašto sam stavio 27x i to razumije većina koja se bavi amazon aff biznisom :smiley:

Mogao sam staviti i samo 3000$ i to je to, dođe na isto :smiley: … ispod toga neću prodati site

1 Like

Da je sad Kornic ovdje, on bi ti ponudio 300$ i da ti preuzmes troskove WU-a :smiley:

1 Like

Imam ponudu od 3100$… Ima li tko veću ili da zavrsavam deal ? :sweat_smile:

Stavi na flippu,dobit ces vise garant.

Misliš da mogu dobiti značajno vise (ajmo reci 300+$) uz sve provizije koje tamo moram platit?

Koji ti je prosjek zarade u zadnjih 6 mjeseci,kakva je posjeta(da li raste,stagnira,pada) i koliko je stara stranica?

Može lock teme, site je prodan :slight_smile:

4 Likeova

Ovdje na forumu ili si prodao preko Flippe, ako nije tajna