Prodajem .ba domenu RD 2280 sa stranim trafficom 150-200 uv dnevno

Prodajem domenu 3 slova .ba TLD (moze registrovati bilo ko preko 101domain ili drugog servisa koji nudi Trustee service). Domena je u proslosti bila URL shortener, trenutni TF je 33, ima 2280 RD (i tf i rd moze da varira) i hiljade linkova od kojih je 800+ sa Youtube video klipova neki imaju stotine hiljada i milione pregleda i sa kojih dolazi referral traffic i dan danas 150-200 posjeta dnevno. Takodje traffic dolazi i sa ostalih drustvenih mreza. Traffic je najvise USA, Indija, UK. Domena je kod mene od 2016 i na njoj je bila web stranica za prodaju SMM usluga views, likes, nije spamovan domen sve prodaje su dolazile od referral traffica. Posto se odavno ne bavim tim poslom i prestao sam sa prodajom u 2018, domena mi vise nije potrebna i zelim je prodati, ko zna monetizovati ovaj traffic brzo ce vratit investiciju. Ako ima zainteresovanih za kupovinu domene kontaktirajte me ovde ili preko poruke.

Cijena je $1.500 USD

Moze se pregovarati o cijeni ali ne pristajem na bezvezne ponude jer znam koliko vrijedi.

Placanje Bitcoin, SEPA local bank transfer, kes uzivo.

Bez povrata novca nakon sto provjerite sve i kupite domenu.

Prihvatam escrow foruma ili drugog servisa ako platite troskove.

Ispod su slike od majestic, ahrefs i analytics. Da vas ne brine sto organic keywords opada na ahrefs normalno jer je stranica i sav content obrisan.