Prodajem bitcoin 0.051 BTC

Kao sto naslov kaze prodajem bitcoin 0.051 BTC . Ponude pm. Perferiram da se vidimo i da ja pustim na wallet i vi meni pare na ruke. Tko se nebi vidio,nema sanse da cu pustiti prije uplate.

Koliko cijenis to posto prodajes na forum?

1800 kn , ili ti ga 300 dolara

Jel jos prodajes? Od kud si?

Update , cijena 1700 kn hitno

Uzalud se trudiš jer nisi neki ekstra član foruma da će ti netko prvo poslati novce, a nisi napisao gdje se nalaziš…

Ako saljes prvi, ja cu kupiti, @steelmaiden moze garantirati za mene.

Nisam napisao ovdje , ali napisem u pm

@needhelp o ja sam mu poslao tu poruku pa je odbio

Pa sta mene briga jer netko garantira za vas. Uzivo samo vjerujem i amen

Aha, a mi trebamo vjerovat i preko interneta nepoznatoj osobi. Logika :ok_hand:
Poz. Sretno s prodajom :smiley:

Neznam sto ocekujes, da te od tisuce mjesta odakle su ljudi potrefi covjek koji je bas iz tvoga grada, pa reci gdje si.

D1NAMIC jel sam ti rekao da kupis?-Nisam.
Jel sam ti rekao da kupis bez da se vidimo? - Nisam

Mislim da su dečki u pravu. Ako očekuješ da se nađete uživo i jedino tako želiš obaviti transakciju, onda napiši u kojem gradu se možete nać.

EDIT: Vidim da tu informaciju daješ na pvt. To je ok. Uvjeti su jasni pa ko voli nek izvoli. :slight_smile:

Ima on razloga zasto nece ovdje napisati…oprezno!

Pa nek se javi @steelmaiden da potvrdi da ce on dati novac, ukoliko te needhelp izradi. I ne vidim zasto bi ti onda bio problem da prvi posaljes. Sve je onda ostalo izgovor i navlakusa.

Nekom govori da je iz Međimurja, a nekom da je sa Korčule stoga smatram da se radi o pokušaju prijevare i zatvaram ovaj topic, a korisnika suspendiram.

Ja bi rekao da je iz Sesveta.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey