Prodajem bitcoin 0.10

Prodajem bitcoina u vrijednosti 0.10 . Zainteresirani neka se jave za informacije ili dogovor u pm

Dajem ispod cijene , hitno

Koliko trazis?

Scam. Ja skoro popušio…

Čekaj, sa adwordsom je bilo sve OK?

Sjebao me. Povukao lovu dok sam dosao na limit kolko sam mu platio. Da sam znao da se to moze nebi sigurno platio…uglavnom lik je muljator i ovaj mu je lazni profil…

1 Like

hehe… ja sam htio kupit, i kao da se cijeli univerzum urotio da to ne kupim… dogodilo se jedno 5-6 totalno neuobičajnih stvari, i na kraju nisam uspio… među kojima, i neki bug na Skrillu, koji se vjerojatno dogodi tek svakom milijuntom korisniku.

uglavnom, bilo mi je žao ko psu, al na kraju hvala univerzumu. :slight_smile:

Znači tako? :frowning:
Već je bio sumnjiv kada prodaje istovremeno uz Bitcoin, Adsense račun i Gmail račun? Plakali bi u Googleu zbog toga… :slight_smile:
Reci @zgubijumf jeli ti duguje novac? Ako je tako, da ga ne baniramo odmah?
Jeli duguje još kome? :o:

Nekih 120kn mi je maznuo. Inace imam njegove podatke i vec sam rekao braticu da ga skicne na policiji…al to je danas komplicirano jer mora opravdati njegovu legitimaciju pa predlaze da ga prijavim prije svega da ne pocini isto…
Iskreno neda mi se sa time zamarati…ako je nekoga za veci iznos ostetio neka mi samo javi…
Ovaj profil vukovarac je lazni…on je inace stari clan foruma al neznam mu nick.
Neki dan je banuo i onaj profil koji trazi 400 eura i ovjeru kod javnog biljeznika…mislim da je i to njegov…

Sitni lopovcic. Nece takvi daleko.

1 Like

Nije se dva dana prijavljivao na Forum pod tim nickom. :frowning:
@vukovarac1 javi se ovdje, podmiri dugove i objasni nam situaciju prije nego ti policija zakuca na vrata. :thumbsup: Nemaš mnogo vremena. :o:

1 Like

Sumnjiv je bio iz aviona :slight_smile:

Ako se ne varam, još se niti nije desilo da neki novi član pokuša nešto prodati, a da nije prevara xd.

1 Like

Nažalost tako je. :frowning:
Zatvorene su one druge njegove “vapajne” ponude za prodaju;

tako da je samo ova tema otvorena.
Još i to kratko. :frowning: :o:

Pa postavite ime i prezime ovakvih!!

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja