Prodajem blog o vježbanju!

Prodajem novi blog o vježbanju: vjezbanjeuteretani.blogspot.com
Posjeta je oko 5 posjeta s googlea dnevno, dajem i FB stranicu od preko 7000 likeova.
Blog je nov, posjeta raste iz dana u dan, te blog ima 26 unikatnih postova.

Punude (ako ih ima) na pm! :slight_smile:

EDIT: Uz njega dajem i blog sa 10ak postova, bezisprika.com - i FB stranicu od 10000 likeova! :slight_smile:

Samo da napišem da odavno bolji template nisam vidio na ovom blogu :slight_smile:
Samo je logo malo kritičan a ostalo je extra :smiley:
I bilo bi lijepo da imaš svoj favicon

Staviti ću favicon na blog vjezbanjeuteretani.blogspot.com
Inače template za taj blog sam zamislio da bude što jednostavniji. Tako da je vrlo jednostavno napravlje, logo ću vih dana napraviti profesionalno, ovo je samo za početak stavljeno.

Na bezisprika.com template je zamišljen da izgleda moderno, a opet jednostavno. Po meni je ovaj template bio idealan, te je projekt zamišljen da bude malo veći, čak je napravljen i dizajn za majice, ali nakraju sam odustao zbog nedostatka vremena. Žao mi je malo zbog toga što sam dosta vremena uložio u promociju na facebooku, a i ime je dosta pamtljivo ljudima. Također dajem i dizajn za majice kupcu.

BUMP!

Prodajem i dalje, trenutno mi je potreban novac pa molim sve zainteresirane da se jave na PM. Posjeta je jako malo, tj. zanemariva na oba dva weba. Oko 30ak posjeta mjesecno…

BUMP i dalje aktivno! :slight_smile:

BUMP - cijena minimalna, može krenuti i aukcija tu početna cijena 30€, odmah prodajem za 50€. S obzirom na trud, dizajn, članke, domenu i fb stranice s skoro 20k fanova mislim da je uredu…

Poslana ponuda na PM. Pozzz

1 Like

kako ide ovdje, da li je prodano? :blush: blush:

Prodano! :smiley:
Moze lock teme.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey