Prodajem blogove!

Odlučio sam se rješiti 3 bloga koja mi nisu potrebna, a imaju početne članke i idealni su za one koji ne žele krenuti s sajtom ispočetka.

1.) BudiFit.INFO - Blog vezan uz trening, prehranu i motivaciju.
Trenutno ima 22 posta, ali uz njega dajem još 10 postova duljine preko 500 riječi. Posjeta je trenutno zanemarivo mala (manje od 30ak posjeta mjesečno-svega par posjeta s Googlea), a uz stranicu dajem i FB page s 800 lajkova.
2.) Games017.com - Blog s flash igricama
Trenutno ima 26 igrica s opisima. Uz njega dajem i FB stranicu s preko 2300 lajkova. Posjeta je oko 80ak posjeta mjesečno, od toga cca 5 posjeta s Googlea.
3.) ManOrMonsterGame.blogspot.com - Blog o Man or Monster igrici (Miniclip)
Blog ima 6 postova i embedanu igricu u jednom postu. Posjeta na blogu je preko 30 posjeta, a većina tih posjeta je preko tražilica! Uz stranicu dajem i FB stranicu s preko 150 lajkova.

Prodajem odvojeno ili u paketu, a sve dodatne informacije možete pitati ovdje ili na PM. Cijena je veoma mala, ciljam samo da vratim utrošeno.

BUMP, mali edit!
Niska cijena, možemo i sa aukcijom! :slight_smile:

BUDIFIT - Dodano ovih 10 postova od preko 500 riječi, tako da stranica ima 33 posta! :slight_smile:
Na FB STRANICI 1100 lajkova! :slight_smile:

** STRANICE SU NA BLOGGERU, te nema troškova za hosting!

BUMP, dajem samo da se rješim! :slight_smile:

daj mi ih ako vec dajes da se resis :slight_smile: salu na stranu trebao bi napisat konkretno cene

BudiFit realno ne bih isao ispod 200 kn, a za njega je aukcija ovdje: BudiFit.info - AUKCIJA!
A ova ostala dva realno dajem za 100-150kn. Mislim da je to ok cijena…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey