Prodajem BTC u vrijednosti 40 dolara

Prodajem BTC u vrijednosti 40 dolara za 30 dolara, koga zanima neka se javi

Nek se desi što se “treba” desiti, i to će jednog dana vrijediti 40 000 dolara :wink: Čuvaj to!

Da unaprijed odgovorim svima koji misle da je to nemoguće…rekli su isto tako da je to nemoguće kada nije vrijedio ni 0.1cent … pa je narastao više od 1000 puta i dosegao vrijednost magičnih 1$.

Tada su mislili da je to vrh, pa je opet narastao 1000 puta i dosegao vrijednost magičnih 1000$.

Po mnogim proračunima, ako zaživi kao glavna svjetska valuta, vrijedit će i više od 1000 000$. Znači nije uopće čudo ako opet naraste 1000 puta. (U najmanju ruku dobar dokaz je da se takvo “čudo” već desilo dva puta.)

Sorry što sam ti zaspamao malo temu…ali ako ti je to sve što imaš u BTCu, budi radije pametan i čuvaj to.
Pozz.

Čitao sam negdje davno kako se neki pjevač ponovno obogatio al ne mogu se sjetiti podavno je bilo. Naime album kada je prodavao omogućio je plaćanje preko svih servisa tako i BTC.

Tad kada je album bio ( lupam sada 10$ btc je bio 1$) i kada je skocio BTC neko iz njegove ekipe se sjetio za te coine da ih imaju na računu te ih prodao :smiley:

@Zdenga, 50 cent :slight_smile:

Ako se ne varam, kasnije je rekao da to nije istina kad je skuzio da bi nesto morao platiti :joy:

Evo samo mali update
Ne poslujte s ovim likom uopce jer sam mu poslao jos jucer 30$ na paypal i reka je da ce poslat BTC u roku pola sata a nakon toga vise ga nisam ni cua ni vidia iako sam mu posla jos poruku da vidim oce li bit ista od transakcije
Zamisli koliko ■■■■■ od covika moras bit da ides nekog sjebat radi pisljivih 30$
Toliko od mene

Nedavno registriran i odmah nudi povoljnu transakciju :wink: Vidio sam i ja taj oglas ali nisam imao volje niti poslat mu poruku da ću može samo ako on prvi pošalje BTC jer sam znao da bi odbio.

Danas se BTC može zamijenit na toliko načina i mjesta i sa toliko malim provizijama da nudit $10 na transakciju od $30-$40 nema nikakve logike.

Sorry, ali malo si se zaletio.

Mislim da mu nije nikakav problem jer bi pare svakako trebao dobiti nazad

PayPal baš ne gleda blagonaklono na bitcoin transakcije pa ne znam koliko je pametno to spominjati. Treba pokrenut dispute, ali pazit što reći.

Moze reci sta god hoce posto je direktno na PP uplaceno, prodavac nema ama bas nikakve seller zastite. Znaci cak i da posalje nesto na njegovu adresu, i to sa tracking numberom- opet bi kupac imao daleko vecu prednost

Napisi ovdje mail od pp.

Isto vrijedi i za raznorazne accounte za npr fb, tw, ig itd. Mene su shebali nedavno i dobio sam pare kroz tjedan dana. Opises tocno kaj je bilo, mozes staviti i link na forum i to je to. 99% ces dobiti lovu nazad.

Super, jer ako je netko prevaren treba dobiti povrat. Mada ja ne volim raditi BTC transakcije preko PayPala baš zato da si ne moram misliti jel će mi to uvažiti u slučaju neke žalbe. Facebook me ne zanima, ali da kupujem neki fb account isto bih izbjegavao transakciju preko PayPala.

Aleksandar Insbruck skuplja za suplimente :smiley:

Znam i ja da sam samog sebe sje*a odi al jbg isa probat pa sto bilo bilo… otvoria sam dispute na PP pa cemo viditi sto ce sad bit… al’ volia bi vise od iceg vidit tog mulca da mu opalim 2-3 triske :smiley:

Daj njegov pp :slight_smile:

Upravo to, stavi njegov paypal javno, ako netko slucajno bude googlao nek vidi da ima posla sa prevarantom.

Simun Mavrovic
igre.igrice.hr@gmail.com

Jos si uz to trebao dodati prevarant, lopov, scammer itd da ga google zapamti.

Stvarno ima klosara…al ne treba takvima zamjeriti. To su zakinuti ljudi koji nisu sposobni zaraditi. I oni se hrane, trebaju prezivjeti.