[PRODAJEM] Domaći sajt, 100k posjeta, fanpage, stabilna zarada

Prodajem sajt za naše tržište (HR, RS, BiH…). Prosjek mjesečne posjete je 100,000 sa 1:44 time on site i 1.87 pages/visit. Uz sajt ide stranica sa +170,000 FB fanova. Zarada je stabilna već duže vrijeme blizu 100€ mjesečno, broj fanova raste za 200-300 dnevno, posao je maximalno automatiziran doslovno 2 sata rada mjesečno. Monetizacija je Adsense, oko 150,000 ad impressiona mjesečno CPM je oko 0,50€. Ovo je dobra prilika za nekoga sa kontaktima u firmama tipa telekomunikacije/osiguranja/automobili jer se tako može izvući x3-x4 CPM (bar po osobnom prosjeku za naše tržište).

Vrijednost sajta bi procijenio na godišnju ili dvogodišnju zaradu, sve po dogovoru.

Molio bih samo ozbiljne kupce, već sam kontaktirao troje ljudi koji “imaju interes” za kupnju, kad traže statistike sve je transparentno a kad ih pitam nešto osobno (Skype, FB) onda nestanu. Inače, sajt je odličan izvor dodatnih prihoda ali ga prodajem jer mi treba veći novac za media buying, nije hitno tako da ne dajem ispod cijene :slight_smile: Sa kupcima iz Dalmacije se mogu osobno naći.

Bok, možeš me kontaktirati na Skype ‘filipmedia’, zainteresiran sam za kupnju, a inače sam iz Dalmacije pa se možemo i naći ako bude potrebno.

Kakav je šef @steelmaiden :smiley:

Isključivo se bavi velikim projektima. :respect:

Prodajes sajt? OK. Trazim ti zaradu i posetu na dnevnom nivou, izbegavas.Aj i to ok? Ali samo mi nije jasno zasto trazis da ti posaljem koje ja sajtove imam ? To ne mogu da shvatim nikako cemu to ?

zainteresovan sam za kupovinu, posalji mi link na pm. hvala

I nas ostale zanima koja je to web stranica? ako je tako velika posjeta sigurno će nas zanimati sadržaj na njoj.

@ndukic pogledaj PM.

Ako je moguće i mene zanima koja je stranica u pitanju. Može i na PM

Pozdrav, i ja sam zainteresiran za kupnju,pošalji mi link na PM.

Ako slučajno upitate za link dobit ćete protuupit za vaš skype. Znači ja prodajem automobil, i netko me pita koja je marka automobila i ovaj mi odgovori koji je tvoj skype. Ali dobro, možda čovjek ima neke svoje razloge…

Tako sam i ja dobio (Skype), ali me samo zanimala stranica, da vidim kao i svakog dizajnera. Ne zanima me kupnja. Mislim šta će mu skype ako može napisati url u PM ili ovdje.

pa i nije baš isto tražit Skype za auto i web stranicu. shvati ovo više kao da prodaješ sestru, nećeš svakome dati ponudu. i da, imam svoje razloge.

točno to, ljudi se javljaju bez namjere da kupe i zašto bi sa takvima komunicirao. probajte se staviti u moju situaciju, za svaki sajt može postojati konkurencija. naslov je jasan: “prodajem”. mogao si za dizajn odmah pitati, iskreno i nije nešto, preporučam da odeš na themefusion ili themeforest da vidiš puno bolje primjere i trendove.

cijela ta priča sa Skypeom se svodi na to da ljudi nemaju namjeru ništa kupiti, nego jednostavno pitaju detalje i informacije koje su nebitne za svrhu ovog topica. npr.kada ti upadne tip sa pričom “brate ovo ono”, “ja ću da posudim pare ako treba”, “prodao i kupio sam više sajtova nego šta ti misliš”, a kad ga pitaš nešto o njegovom poslu, čime se bavi itd kaže da je to nebitno i zašto ga pitam, uz to je '93 godište, ima li smisla pričati sa njim? točno se vidi tok razgovora sa ljudima koji imaju interes tipa steelmaiden, drmko, vladowsky, abercrombie, i sa ljudima koji ne žele ništa kupiti. svi pitaju za link, snagator-u sam objasnio o čemu je riječ i čovjek je bez linka rekao da nije zainteresiran. to je razlika između ozbiljnog kupca i nekoga ko voli zabadati nos u tuđe poslove.

dobro je @steelmaiden rekao, “jedini ti ja kupujem stranice” :slight_smile:

može li se topic zatvoriti, znam da će se ova rasprava o skypeu i linku nastaviti u nedogled…

1 Like

Tema je sada zatvorena. Novi odgovori više nisu mogući.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja