Prodajem domaći sajt koji zarađuje na dan 20-30 EUR i ima oko 20-30 000 visita na dan

Prodajem sajt koji zarađuje od AdSensa samo 20-30 EUR na dan.

Prosječna posjećenost je 20 000 - 30 000 na dan!

Google analytics: (Period 1 dan)

* 33,200
  Visits 

* 207,018
  Pageviews 

Zanima me koliko ste spremni ponuditi (ako ima onih koji žele kupiti) ?

Stranice ne sadrži ilegalan sadržaj i slično,dakle sve legalno i uredno!

Sve najbolje

Stvarno ne razumijem ljude koji prodaju portale (ili traže suradnike u nekim drugim raspravama) a pri tome ne kažu tko su oni i o kojim portalima se radi. Nije li to najvažnija informacija?

Po tim podatcima se može raditi o sajtu koji ne vrijedi ništa ili vrijedi milione.

Ne kužim, zainteresiran sam za sajt, pitam te link na pm i ti mi odgovoriš da daješ sve informacije osim linka sajta!

Niš, pošalji mi broj tekučeg i cjenu na pm, ja ti uplatim pare pa kasnije vidim što sam kupio!

Poštovani,

Sajt se prodaje zainteresiranim strankama tj. osobama koje su spremne izdvojiti velike novce i u tom slučaju se dogovara sastanak ili razgovor gdje se raspravlja o stranici i svemu ostalom.

Nažalost, nije moguće iznositi neke informacije koje kasnije mogu biti ključne javno.

I ja sam bio zainteresiran dok nisam vidio kako se tema razvija…

“prodajem auto, ide 200 n/s”

OK, ali trebao si još par informacija staviti. Npr. koliko ljudi radi na sajtu, koliko sati dnevno? Kakvi su troškovi vezani uz site (možda ždere TB ko Dzi-ijev download.hr)?
Koja je TEMATIKA site-a?
Ipak mislim da si u krivu što se tiče linka, tebi bi bilo u interesu da se zna koji se site prodaje. Pa ako je meni npr. preveliki zalogaj, možda znam kome nije, itd.

No, tvoj site, tvoja logika. Sretno!

[quote=“ram”]OK, ali trebao si još par informacija staviti. Npr. koliko ljudi radi na sajtu, koliko sati dnevno? Kakvi su troškovi vezani uz site (možda ždere TB ko Dzi-ijev download.hr)?
Koja je TEMATIKA site-a?
Ipak mislim da si u krivu što se tiče linka, tebi bi bilo u interesu da se zna koji se site prodaje. Pa ako je meni npr. preveliki zalogaj, možda znam kome nije, itd.

No, tvoj site, tvoja logika. Sretno![/quote]

Sve što si napisao stoji!

Uskoro će biti i link a što se tiče informacija koje si pitao:

Koliko ljudi radi? Jedna osoba dovoljna - i previše!

Koliko troši prometa mjesečno? Oko 100 GB.

Tematika: Online igrice, smiješne slike, wallpapers etc.

[quote=“cypt3D”]Prodajem sajt koji zarađuje od AdSensa samo 20-30 EUR na dan.
(…)
Zanima me koliko ste spremni ponuditi (ako ima onih koji žele kupiti) ?
[/quote]

Od 70 000 do 100 000 kuna.

jel moze na pm detaljno o sajtu neka okvirna cijena itd…

Thnx

Takav sajt ti se ne isplati prodavat, dobru cjenu ne možeš dobit. Ja bi ga prodavao jedino ako nije stabilan (stalni posjeti, pozicija na tražilicama i sl.)…

Sa prodajom možeš dobiti godišnju zaradu i što si postigao s time?

ovo me podsjeca na onu temu o prodaji sat. foruma i na 5-6 staranici objavi se link foruma glupo

Statistika za “01.03.2010.” (1 dan)

[ATTACH]1679[/ATTACH]

ne pusim tu foru da oprostite … to se moze tako naci i na neku 100%

malo proguglam pa cu vjerovatno naletiti na hrpu takvih statstika

link? link? link? link? link? link? link? link? link? link? link? link?

daj link i svima ce biti lakse :slight_smile:

20-30€ dnevno je solidna zarada.
Tvoja stranica je zanimljiva sa tom zaradom, pogotovo ukoliko ju je moguće povećati.
Nitko na ovom forumu niti na bilo kojem drugom nije blesav da ti ponudi neke velike novce, ukoliko nezna što kupuje.
Iz tog razloga sve te statistike ti ništa ne vrijede.

Apsolutno, ne razumijem čemu ova tema?
Da barem zainteresiranima daš link na pm, ali ni to. Ovo je sprdancija…

[quote=“sime_zd”]Apsolutno, ne razumijem čemu ova tema?
Da barem zainteresiranima daš link na pm, ali ni to. Ovo je sprdancija…[/quote]

Iskreno, želim da sajt još neko vrijeme radi kod mene a onda ću postaviti link i prodavati kako treba tako da nije nikakva šprdancija i slično…

Imam veliki budget spreman za investirati, ako zelis moju ponudu posalji mi link na PM. Imas vremena do kraja tjedna jer u ponedjeljak planiram kupiti neke dionice.

cemu onda ovo mogao si kasnije postaviti temu o prodaji