Prodajem domaću stranicu s igricama +800 UV dnevno

Dakle prodajem jednu domaću stranicu koja ima u prosjeku dnevno:
-800-1000 UV posjeta
-7.30 minuta je zadržavanje
-4.5 prosječan broj očitavanja stranica po korisniku
-35% je prosječna stopa napuštanja
-Sva posjeta je sa googla
-Pozicije i posjeta zadnja 3 mjeseca su u rastu znači nikakav pad
Cijena je stvar dogovora točnije tko da najbolju ponudu njemu prodajem stranicu a razlog prodaje je nedostatak vremena za tu domaću stranicu jer sam zauzet sa engleskim jer ipak je tamo veća zarada.
Znači aukcija traje do kraja vikenda a može se i ranije prekinuti ako dobijem odgovarajuću ponudu.
Analytics dajem ozbiljnim kupcima a link ne želim javno objaviti da nebi kupac dobio novu konkurenciju i radi osobnih razloga za koje smatram da nije pametno javno link ostaviti gdje se prodaje neka stranica da kasnije nebi narušavalo cijenu stranice kada postane razvijenija.

Ponude možete ovdje staviti ili preko PM.

Lp

• Minimalan bid?
  • Minimalno dizanje?
  • Buy it now? Vidim da već imaš neku cijenu koja bi ti odgovarala.
  • Ponudama preko PM-a je lako manipulirati, pa mi se to baš i ne sviđa, al ok.

Neka igre počnu. 20€ (negdje se mora početi)

Ja sam svakako zainteresiran, samo napisi jos koliko zaradjuje mjesecno da znamo jel se isplati kupovat.

Pa koliko može zaradivati stranica sa 800 UV odprilike barem ti trebaš znati jer ih imaš dosta si rekao :slight_smile:
Meni je svejedno dali bid i to bude javno ili na pm.Dok nekima više na private paše drugima javno.

Zarada je oko 3€ dnevno

Dižem cijenu na 50€.

A nikoga ne zanima kako se zove domena? :slight_smile:
Meni je to na prvom mjestu.
Domena, ne stranica.

Gle rekao sam ne govorim javno za stranicu jer nije dobro za budućeg kupca,
Dosta njih se javilo za sa cijenom i to na pm i dobilo link stranice.

60€, kad već nema min. dizanje mislim da je ovo ok. :slight_smile:

100€

120€ :clapper:

140€ (party)

160€ :moneybag:

180ojra :oncoming_police_car:

190€ :coffee:

1 Like

500€ je trenutna najveća ponuda na Pm samo da znate a ispod toga je jedna od 400€

@mrcina pobiše nas ko mraz papriku

1 Like

Pa realno skoro 100€ mjesecno zaraduje stranica tako da iskreno se nadam i vecoj ponudi

ja nudim 250 eur :slight_smile: za slucaj da ekipa sto salje ponude PM-om odustane hehe :smiley:

Očekivao sam da će se ovako nešto dogodit, tj da će kupit neko preko pm-a, zato sam napisao odmah da mi se to ne sviđa.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey