Prodajem domaću stranicu s igricama +800 UV dnevno

Imam 3 ponude od 550€ i jednu od 600€

Koliko je stara stranica ?

14 mjeseca

Onda vrijedi i vise.

Slažem se da vrijedi više i stalno ponude rastu :slight_smile: Jer nije stranica niti u padu niti išta jednostavno nedostatak vremena i želja da više se okrenem engleskim sajtovima.

700€ zadnja ponuda

710 :wink:

1 Like

800€ Zadnja ponuda ako netko ponudi više ima vremena do ponoć i onda prodajem ovom zadnjem ako odustanu zadnja dvojica neću niti prodavati stranicu jer nema smisla i računa jer stranica super radi i nije u padu. Malo sam iskreno razočaran s ponudama malo cijenite tuži trud :confused: očekivao sam barem 10-12mjesečnih zarada a tu jedva 8 :frowning:

Za koliko je otisla stranica ?

Znaci, ipak nisu mrtve stanice sa flash igricama. Ili jesu?

Ovdje moraju moderatori malo da povedu racuna oko ovih oglasa, mislim da treba da se navede koji je domen i sta prodajes iz razloga da ne bi posle neko odustao od kupovine, jer se vrlo lako moze desit da mu ime ne odgovara ili eto npr ti mrtvi linkovi ka igricama, takodje i da postavis dokaze o posjeti i zaradi.

I ovo je potpuno neposteno nadmetanje, neko nudi na pm, a neko ovdje. Ako si vec ovdje postavio oglas i zelis da prodas, Treba da se proda tome ko ponudi najvise u ovoj temi, a to je @hrcoola, pa taj sto ti nudi na pm nek ponudi fino ovdje. Jer ja iskreno mozda nije tako, ali gledam kao neku foru sa tim pm ponudama.

1 Like

Forum “webmajstori” nije posrednik u kupovini i ne može snositi odgovornost ukoliko se naknadno utvrde nepravilnosti - manjkav proizvod ili naplata. Prodaja je jedan na jedan, sami se dogovarate.

Isto se odnosi na ponude na forumu ili putem PM. Kako “webmajstori” nisu posrednik nego imaju svrhu oglašavanja, ne može se utjecati (niti želi) na to kako će prodavač prikupljati ponude. Svaki kupac je različit, svatko od njih ima svoje razloge zašto šalje ponudu putem PM-a ili mu je svejedno pa šalje preko foruma.

Također ne treba inzistirati na objavi domene. Web je uhodan i nema potrebe da se javno objavljuje prodaja.

Iskreno nije pametno staviti link a svako malo ozb je dobio link na pm i kada je tražio je dobio uvid u analytics.Također neki ljudi žele ostati u tajnosti točnije ne žele se ističati pa zato je i opcija pm za neke ljude dobra.

@hrcoola kao i dosta njih dižu ponude a nisu niti pitali za domenu,analytics itd ali opet iskreno ako nešto ne bude kako piše u oglasu znači da je prodavatelj prevarant a to se uvijek može preko paypala,skrilla i sličnih servira prijaviti jer svi štite potrošaće.

Kakvi su to mrtvi linkovi ka igricama ? Ako mislis na pitanje od bobo_1 da stranice sa flash igrama nisu mrtve, mogu ti i ja odgovorit: naravno da nisu, a zasto bi bile ?

@drmrgood Da, mislio sam na to njegovo pitanje zapravo ja sam konto da npr. igrice ne rade nisu dostupne, prodajem ja sajt sa filmovima, ali ih je dosta obrisano sa sajta gdje su postavljeni (navodim primjer samo, ne prodajem)

@croatiatur Ne moras ti da linkujes evo ostavis tipa prodajem nesto dot com nema tu niceg loseg u tome znas koliko mene koji npr. igram te igrice zanima uopste ko je kupio tu stranicu ili konkurenciju. Drugo morate ostavit neki dokaz o tome sta prodajete sta treba svako malo da neko salje pm i da svako malo pita za nesto, e aj mi posalji posjetu, pa posle aj mi posalji zaradu, pa ovaj je ponudio vise daj ja cu vise od njega i ulazi se u neku nepotrebnu diskusiju. To pricam zbog tebe jer prije ces prodat, imas ljude koje bi mozda zanimalo da kupe, al nemaju te informacije i jednostavno ne zele da ulaze u neku raspravu oko toga i cekajuci tebe da im za svaku sitnicu odgovoris, sto nekad moze da potraje danima. Znaci cim ne objavljujes informacije sto se domena tice dokaz o posjeti i zaradi neki sticu utisak da i nesto krijes.

@trnac Nisu “webmajstori” posrednici, ali treba da se odradi neki pravilnik, kad je vec tema oglasi da se oglasi bez cijena i vise informacija brisu jednostavno, sta ce oglas bez cijene tu okej su oglasi ovako gde ide aukcija ko vise ponudi njegov je, i zavrsi se to u dan dva eto ponudio je najvise ovaj sto sam ga prethodno naveo i njemu treba da se proda.

Jer evo pricamo realno otvorim oglas prodajem sajt ima dobru posjetu i zaradu sve informacije na pm. i to treba da bude oglas jel?

Treba to malo upotpunit jer je kategorija dosta dobra i ljudi sve vise nesto prodaju pa da i oglasi budu dosta ozbiljniji i upotpunjeni. Nemojte mi sta zamjerit nemam neke lose namjere :slight_smile: mozete i izbrisat ovo da ne kvarimo oglas momku, ukoliko jos nije prodata stranica.

Naveo sam i posjetu i zarada i naravno ozbiljni kupcu su dobili službene dokaze na pm kada su tražili.
Link da stavim npr sada i netko za 2 godine bude prodavao isti sajt nije dobro za budućeg vlasnika.

1 Like

nije dobro iz više razloga. Ja sam dosta toga prodao ovdje na forumu i to sve putem privatnih poruka. Teško da bih se odlučio prodavati neki uhodani site javno pa da se natežem sa svima kojima je inače dosadno pa žele nešto napisati.

Da ali je javna ponuda onda je bilo u redu i postavit zato sam to i komentarisao, i da ne idu nadmetanja i na pm i ovdje. http://prntscr.com/a731gx
Vec ponude na pm i odaberes najvecu i kraj price ne dolazi ni do ovakvih mojih komentara. Jer neposteno je za druge oni se odje nadmecu, i onda ispade neko sa cijene od 710 koja je javno ponudjena neko ponudio 800 sto mi i malo nelogicno zbog razlike, ali nbt da ne ulazimo u dalju raspravu, srecna prodaja.

Bilo je pokušaja unificirati oglase po tipovima, što svaki tip oglasa treba imati.
Na žalost, ispalo je da je teško tjerati ljude na to i sada sami korisnici traže dodatne informacije.

Moj je stav da ne treba inzistirati na unificiranosti oglašavanja.
Neka svatko procjeni što će objaviti, a što neće.

Da webmajstori posreduju onda bi svakako bio prvi koji će tražiti unificiranje oglašavanja jer bi de facto webmajstori stajali iza svakog prodavača.