Prodajem Domen sa dobrim DA i PA

Nudim sledeci domen na prodaju: hotwifeshub.com

32K backlinkova

This domain name expired on 2019-01-04 14:34:43
Click here to renew it.

??

Domen je istekao, uzeo sam ga, treba da prodje mozda dan - dva dok ga prebace, mislio sam da je vec prebacen uglavnom ja sam novi vlasnik:

Ne samo to nego će pokušaj otvaranja domene potencirati aktiviranje antivirusa i poruke o “potencijalno neželjenom sadržaju”. :neutral_face: Gornji link je stoga učinjen neklikabilnim.
Toliko da znate. :o:

Nisam znao ovo, hvala Vam puno!

Mislim da domen ima potencijal, star je 4 godine.

Vjerujem da pravoj osobi ima vrijednost, i želim skoru prodaju .

Uz samo jedan sitni dodatak da ako je domena istekla i ponovno registrirana; tada nije stara 4 godine, kako navodiš, nego 2 dana, ili koliko već, i nema nikakav DA ni PA. :neutral_face: :smile:
Jednako tako su, upotrijebi’ću blažu frazu; vrlo upitni backlinkovi na domenu i njihov efekt i utjecaj. :thinking: Njih ima, koliko vidim; 217 sa unique domains, što je možda u redu, a možda je i kao da ih nema.
O tome smo često diskutirali na našem Forumu. Predlažem Ikiju da svoje iskustvo o tome za neko vrijeme napiše naprimjer ovdje, ovo je trenutno zadnji post:

A ako netko kupi, čekamo njegov review. :blush: :o:

Koja je pocetna cena?

Hvala puno na informacijama @c3po , znaci jedini nacin da domen zadrzi svoj DA i PA je da ga neko kupi direktno od vlasnika dok je domen jos uvek registrovan? U slucaju da istekne DA i PA se resetuju?

Istrazicu jos malo i vodicu evidenciju o ovome, napisacu svoja iskustva u temi da svi mogu da vide!:slight_smile:

Odlično, eto napiši nam, molim, u doglednoj budućnosti svoje iskustvo s tom domenom (backlinkovima) na linku Foruma koji sam postavio gore. :blush:
Ti ili Makica, svejedno. :blush: :o:

Pa ostane DA i PA i kad kupis isteknutu…ja sam kupio par isteknutih gdje je ostalo kako je i bilo prije nego sto sam je uzeo. Ni od jedne takve domene nisam imao pretjeranu korist, ima tamo ona tema gdje sam redirekcijom pokusao skociti, i skocio sam ali i uporedno gurao sa backlinkovima. Koliko je sam uticaj domena imala…ne znam.

To si ti mislio da ostaje jer je pisalo i dalje, :blush: a pisalo je jer nije ažurirano.
A što je bilo u stvarnosti? Kako G gleda na to? :thinking:

A da. :smile: :o:

E to vec ne znam, da li je do tool-a…Ali dosta je vremena proslo, cisto sumnjam da nije azurirano.

U stvarnosti @c3po tri organic posjete dnevno:joy::joy::joy:

Imam i ja jednu takvu sa kvalitetnim BL domena stara valjda 10god. Badava je sve to kad kreces sa novim sadrzajem. Kod pokretanja takvih domena mozda bi bilo pozeljno iz web arhiva pokupit bar iste linkove pa ubacit svoj sadrzaj. Uglavnom nije G veslo sisao da takve stvari pusi :grin:

Hoćeš reći da nova/stara domena nema regularan WHOIS record?

Ma kažem to jer je Makica potencijalni novi vlasnik (zainteresiran za kupnju). :blush:
A misliš ovo “WHOIS data currently unavailable”? To je možda jer je tek kupljena. :thinking:
Ali nemam vremena u to ulaziti, napisao sam što sam mislio da je potrebno, vjerujem da će se sve realizirati uspješno. :o:

Uzeo bih domen za PBN eventualno bih prodavao guest postove. :slight_smile:
Ne bih bas rizikovao za nesto drugo.

Mogu ponuditi 50$ za domenu. @IKI
Vise od toga i ne vredi jer nije cista, ima dosta spamy linkova sa spam skorom 20-40
i jp domena.

Vlasnik domene je bio neki indijac vidim da su bili mobile phone reviews znaci moze se iskoriti za tech pbn linkove.