Prodajem ebook - content writing tematika

Kao što se i vidi, u procesu sam prodaje stvari koje sam godinama gomilao u svrhu raznih ideja i projekata :smiley:

Prodajem ebook koji sam nekad proljetos osmislio i naručio… pa mi od tada i stoji neiskorišten.

Naslov: Making Money Through Words
Broj riječi: 14.244

Table of content

1. What Is Content Writing

  • 1.1. Who Needs Content And Why?
  • 1.2. What skills do you need to become a content writer?
  • 1.3. What Should I Write About?

2. What Is The Point ? What Will My Articles Be Used For?

  • 2.1. For affiliate marketing
  • 2.2. CPC online earnings
  • 2.3. E-commerce product description
  • 2.4. Ebooks

3. What tools are available to help me with writing?

4. What tools can be used for better organization?

5.Hello, I need an article…

6.Preparation

  • 6.1. Researching about this keyword.
  • 6.2. Psychological preparation. What do readers want to read once they type in google this keyword?
  • 6.3. Construction of the article (H1 – H4)
  • 6.4. *Start writing
  • 6.5. Edit
  • 6.6. Proofread
  • 6.7. Polish
  • 6.8. *Send it to your client

7. Where can I find my first client?

Ideja je bila da ovo bude free ebook i da ga plasiram na tržište Indije i sličnih zemalja… da skupim brdo emailova i onda im kasnije po nekoj sitnoj lovi (par $) prodajem detaljnije, točnije, precizinije obuke o svakoj od ovih tema… ugl, ciljao sam na masu.

Također, knjiga je spremna i da se odmah prodaje za nekoliko $, to ovisi o viziji i ideji.
Imao sam za knjigu spreman i site, moneymakingbook.net … ali virus koji mi je upao na hosting je uništio site.

Ja sam je osmislio, dao instrukcije piscu i platio tekst i sliku naslovnice cca 300$, a prodajem za najbolju ponudu :slight_smile:

Početna cijena: 200$

1 Like

jel mos poslat da procitam knjigu? prodajes sva prava?

Pozdrav,

To mi je ipak malo prevelik rizik, jer kad ti pošaljem knjigu to možeš s njom raditi što želiš.

Nemam ja tu neku zaštitu i autorska prava na nju :sweat_smile:

2 Likeova

Naravno da imas samim tim sto si autor i mozes to dokazati. Stavi bar par random stranica…doduse broj rijeci i nije nesto hm…