Prodajem Facebook profil od 92K+ pratitelja

Lijep pozdrav svima!

Novi sam na forumu te sam nakon dobrih sat vremena “kopanja” po raznim oblastima koje pokriva forum naišao na oglase gdje ljudi prodaju stranice/profile te došao na ideju da se javim sa sličnom ponudom.

Naime, radi se o profilu koji je u aktivnoj upotrebi od 2010. godine. U periodu postojanja profila bazirao sam se na sarkastičan i donekle edukativan sadržaj gdje sam kroz vlastite videozapise i fotografije prikazivao humoristične primjere balkanske svakodnevnice što je za jako kratko vrijeme naišlo na interesovanje velikog broja ljudi.
Danas profil broji 92.628 pratitelja i bitno je napomenuti da ta brojka nije rezultat oglašavanja niti plaćanja za iste, nego isključivo mojeg rada i truda. Nažalost, radi privatnih obaveza i opisa posla kojim se trenutno bavim, u posljednje vrijeme sam spriječen aktivno djelovati na profilu stoga sam došao na ideju da ga ponudim nekome tko ima perspektivniju viziju za njegovo korištenje. Publika je sa naših govornih područja stoga predstavlja odlične temelje za nekoga tko bi htio pokrenuti kreiranje sadržaja za domaće tržište.

Autentičnost profila je moguće provjeriti na sljedećoj poveznici (Redirecting...) gdje mi se možete i javiti ukoliko ste zainteresirani za kupnju. Cijena je fiksna i iznosi 1200$.

Ovo nije novac koji mi je neophodan stoga Vas molim da me zaobiđu scammeri i ljudi koji planiraju trošiti moje i svoje dragocijeno vrijeme. U obzir dolaze samo ozbiljni kupci koji su svjesni što se uz pravilno usmjeren marketing može napraviti uz navedenu brojku.

Da li si objavljivao slike ili linkove u skorije vrijeme da vidiš kakav je reach i ctr?

i ovdje imam savjet he he :slight_smile:
od jeseni prošle godine fb ima enormno restriktivna pravila za profile… tj. kupac nedo’ Bog da pomisli mijenjati ime profila :slight_smile: će da propiša krv dok vrati profil ili ga preimenuje…(sad nisam baš 100% siguran za ovu vrstu profila gdje je djelomično konvertovan …
također, zadnja objava prije 5 godina :thinking: sretno ko kupi :crossed_fingers:

2 Likeova

Ima li još neka mana da si uspio pronaći da ne bi neko kupio, ne do Bog?

@Muki Pa ovo je forum :smiley: A uzgred verujem da @Mario063 nije nameru nista lose napisati.

Samo da razjasnimo nekoliko stvari obzirom da su još uvijek prisutne određene nesuglasice.
“Zlatno doba” profila je bilo u periodu od 2013.-2016. godine kada je doseg objava bio od nekoliko desetaka do nekoliko stotina tisuća ljudi, što možete provjeriti pregledavanjem starih videozapisa i fotografija. U tom periodu sam svakodnevno dobivao ponude za partnerstva, prvenstveno od lokalnih medijskih portala koji su željeli preko mene povećati svoju publiku. Odlaskom na školovanje, bio sam primoran zapustiti vođenje profila što je rezultiralo jako rijetkom ili gotovo nikakvom aktivnosti na profilu. Posljedica toga je smanjeno interesovanje publike, ali za ono čime sam se ja bavio, a to je kako sam već naglasio humorističan sadržaj. Dakako da je doseg objava trenutno znatno smanjen u odnosu na prije nekoliko godina, ali potencijalni budući vlasnik profila bi se svakako bazirao na drugačiji sadržaj objava. Ono što želim reći je da ja prodajem publiku u smislu brojke, a na budućem kreatoru je hoće li tu publiku zadržati, smanjiti ili čak povećati. Drugim riječima, čak i da je profil trenutno u vremenu kada je doseg objava na vrhuncu, to nije garancija uspjeha. Koliko vidim po komentarima, ljudi za cijenu od 1200$ očekuju 92K ljudi koji će biti zainteresirani za sve što se podijeli na profilu, uključujući proizvode i usluge. Da je stvarno tako, profil ne bi ni bio na prodaju nego bi ja napravio biznis od toga.

1 Like

Više nisam moderator, pa ću baciti komentar. Prije svega, na forumu nije dozvoljeno prodavati i kupovati FB stranice/grupe/profile. Znači već tu je greška.

Drugo, komentiranje oglasa ljudi koji nisu zainteresirani je bezveze i nikome ne koristi. Na to sam prije reagirao, no kako nisam aktivan toliko, više nisam ni moderator, pa neka ide dalje. Da se ne ponavljam, citirat ću samog sebe s jednog drugog oglasa:

Nije fer nekome uništiti oglas. Čovjek je jasno napisao da on ima svoju cijenu i da ako se nekome ne sviđa i misli da je previše - on to nije dužan kupiti. Mislim… Kada i ako vidite da netko želi prevariti nekoga na forumu, jasno da je dobro došlo napisati to javno na forumu i upozoriti druge. Ali, to što se vi ne slažete s cijenom i kvalitetom nečega, to je vaše pravo, ali nema razloga da spamamo temu.

Meni je recimo kruh u Konzumu jako loš i prilično skup. Šta sada svi trebamo stajati ispred kruha i govoriti drugima da u pekari je puno bolji kruh i da je eventualno jefiniji?! Ako netko želi kupiti taj kruh u Konzumu, on ga kupuje jer je njemu dobar i smatra to dobrom investicijom. Nije to nikakva prevara, sve je jasno i transparentno. Ko voli, nek izvoli.

Slična situacija… Samo moja dva centa…

7 Likeova

Bravo, to je cijela poenta priče. I meni je uništio oglas jučer i imam osjećaj da to radi namjerno pod krinkom “dobronamjernog savjeta”, što je jako podlo i pokvareno.

Ne moram nikad prodati ono što sam objavio, ali neka se već jednom stane u kraj njegovim neumjesnim komentarima

Ova je tema automatski zatvorena 365 dana nakon zadnjeg odgovora. Novi odgovori više nisu dopušteni.