Prodajem FB Stranice - 1.5 mil fanova

Pozdrav svima,

nakon dugo vremena, zbog cinjenice da se ne mogu posvetiti kvalitetno pokusat cu prodati stranice. Vecina stranica je u mome posjedu vise od pet godina, svakako nije krace od toga.

Na stranicama nisu objavljivani linkovi, vec samo video zapisi, kao i fotografije.

Stranica je u jednom trenutku zaradjivala na video oglasima. Vecina stranica nema aktivnu monetizaciju te je 95% slucajeva razlog bio zemlja koja nije podrzana, BIH.

Dozvoljavam sve provjere, bez pristupa, jer mi se ne da zezati s tim. Eventualna kupoprodaja na bilo koji dogovoreni nacin. Sve je transparentno.

Tematika stranica je vezana za automobile!!

U prilogu neke od statistika.

Zarada:

-ista se odvijala iskljucivo putem instant video opcije
-zarada je maksimalno forsirana kroz dvije najvece stranice od skoro 500.000 fanova
-zarada je za period maj 2019 pa do mart 2020 na ove dvije stranice bila oko 8.000$.

Fanovi:
-dvije najvece stranice imaju 400k
-ukupan broj fanova izmedju 1.5mil i 1.7 mil, moram pobrojati :smiley:
-tematika automobili
-9 stranica

Molim da mi napisete koju biste statistiku javno da okacim. Sve ostalo u privatne poruke.


Pozdrav svima,
malo kasnim sa statistikom, ali evo da dostavim dio.

1. Broj fanova 445.000 - stranica kreirana 2014 godine.

-reach (napomena par mjeseci nisam nista objavljivao, kao sto je vidljivo do marta)

-fanovi

2. Broj fanova 435.000

-reach

-fanovi

3. Broj fanova 218.000 - kreirano 2012 godine.

-reach

-fanovi

4. Broj fanova 210.00 -

-reach

-fanovi

5. Broj fanova 160.000

6. Broj fanova 49.000

7. Broj fanova 204.000

8. Broj fanova 148.00

9. Broj fanova 149.00

TOTAL: 1.9 miliona.

NAPOMENA: U prvom krugu ponuda, linkove sam poslao iskljucivo VIP clanovima.

Ova je tema automatski zatvorena 365 dana nakon zadnjeg odgovora. Novi odgovori više nisu dopušteni.