Prodajem Fejs stranicu o dječjoj igrici

Na prodaju Fejs Stranica velik potencijal u pitanju je decija igrica League of Legends

Koliko lajkova, cijena?

35 evra

Eto, ja bih kupila…

Javicu vam se Ivana imao sam smrtni slucaj tetka mi je umrla , vama cu prodati stranicu bice vasa dacu vam paypal nakon uplate cu vas staviti za admina a sebe izbrisati…ne lazem vas nista , sad nisam u mogucnosti pozdrav…cujemo se

Inace garantujem za clana @tomcat, ako ti nesto znaci @IvanaM, saradjujemo vec duze vrijeme, sigurno nece prevariti!

Ok, javi, nema frke pa rjesimo,…

Ok, hvala jer bez takve preporuke ne uplacujem…

i dalje aktuelno …https://www.facebook.com/LeagueofLegendsCraft/?ref=aymt_homepage_panel41

35 evra

Nikad mi nece biti jasni ljudi koji kao nesto javno kupe IvanaM a kad stupis sa njima u kontakt ne znaju o cemu je rec…

Kupac zvanicno odustao od kupovine…

Pa zasto bi znala o cemu je rjec, jednostavno ne kuzim se u igrice,…
No, da je bila sve HR publika kupila bi ju,…afkors

ajde ajde nemojte se praviti vazni valjda ste kliknuli na link pre nego sto se lazno kupili za javnost videli da je strana igrica u pitanju…i da postovi imaju strane lajkove …slabo cete vi kupiti bilo koju stranicu na ovom portalu

Ja ću samo reći u obranu @IvanaM da smo poslovali nekoliko puta i da je svaki put sve bilo kako je rečeno.

ima i post iznad mene da je coveku rekla da kupuje pa je ispao problem i covek kaze da treba biti oprezan u trgovini sa njom

Ne ulazim u tuđe poslove, samo eto kažem da je u suradnji samnom sve bilo korektno…

Jok3rKapetan Kuka4h
Samo da javim da je IvanaM pobjedila na aukciji, ali kada sam je kontaktirao ona se pravila luda i tražila da joj prebacim stranicu pa će ona platiti što niko ne radi. Vidim da nudi na svakoj redom… Provjerite ovaj nalog… Ako neko želi da kupi stranicu 20 dolara cijena.

Ma nisam rekao da ti nešto izmišljaš ili slično… samo sam prenio i svoje pozitivno iskustvo…

to je o ja imam lose iskustvo kao i clan iz posta koji sam naveo

Oprezan?! Ja sam tebe prevarila u necemu?!
Samo sam rekla sory, nisu HR lajkovi,… pa me ne zanima…i to je to…

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact