Prodajem game site

Sajt: p4wgame.com

Statistika:

http://www.p4wgame.com/Analytics1.pdf

http://www.p4wgame.com/Analytics2.pdf

http://www.p4wgame.com/Analytics3.pdf

Zarada: oko 4 eur na mjesec

Facebook:
P4W Games | Facebook

Inace, sajt sam kupio na flippi naivno misleci da je tip stavio ispravne podatke o zaradi, na kraju je ispalo da je redirektao promet sa jednog durgog game sajta na ovaj i natukao adsense samo za prijevaru.

Sajt inace radi na nexus Arkade Script (Nexus Arcade Script: Traffic Trading Script with User System!), dodavanje igrica je super jednostavno.
Avi dodavanja igrica (sorry, nije mi se stavljalo to na youtube):
http://www.p4wgame.com/uploads/p4wgame.avi

Cijena: ispod 100 eura nedam.

Nevezano za temu:

“if you like i can give you my network of sites , because this website is in network with other 4 websites.”

Dakle, nije on ništa slagao, treba samo čitati.

[quote=“Milito”]Nevezano za temu:

“if you like i can give you my network of sites , because this website is in network with other 4 websites.”

Dakle, nije on ništa slagao, treba samo čitati.[/quote]

Da, ali je naveo zaradu u 12. mjesecu od 400 eura, 400 / 5 = 80 eura… da sajt radi barem 30 eura mjesecno ne bi rekao da me prevario, ovako, hm…

Pa sto nisi trazio analyticse kod kupnje?

Sve mi je ovdje malo sumnjivo , nije mi jasna prica kada kazes da si kupio sajt na flippi , a iz linka aukcije koji si nam dao pise fino da je aukcija zavrsena bez rezultata odnosno - SAJT NIJE PRODAT. A gospodin koji je prodavao sajt dobio je jedan veliki ban zbog krsenja pravila. Mozes li mi samo pojasniti sve ?

Je, je sumljivo je… evo, vec dolaze po mene da me vode u Remetinec.

Stvar je u tome da ti na flipi ako prodajes sajt imas mogucnost kontaktirati kupce nakon zavrsene aukcije i ponuditi im sajt po cijeni koja je mozda niza od rezevne koja je bila postavljena na aukciji. Tako je doticni gospodin klinac kontaktirao mene i ponudio mi sajt. Ocito je ponudio sajt i drugima, ali kako je inzirtirao da se transakcija odigra mimo flippe, ocito je zbog toga dobio ban. Btw. ja ga nisam prijavio.

Inace, vidim da tip i dalje pokusava muljati, ovo je jedan od njegovih sajtova:

Ali ne vidim kakve veze to ima sa icim, ja sam vlasnik p4wgame.com i ja sam ga stavio na prodaju. Ali naravno, mozda je i neka urota masonsko-cionistikog lobija koji pokusava potkopati temelje hrvatskog gospodarstva prodajuci visokokvalitetne sajtove za mizerne novce.

[quote=“bambam”]Je, je sumljivo je… evo, vec dolaze po mene da me vode u Remetinec.

Stvar je u tome da ti na flipi ako prodajes sajt imas mogucnost kontaktirati kupce nakon zavrsene aukcije i ponuditi im sajt po cijeni koja je mozda niza od rezevne koja je bila postavljena na aukciji. Tako je doticni gospodin klinac kontaktirao mene i ponudio mi sajt. Ocito je ponudio sajt i drugima, ali kako je inzirtirao da se transakcija odigra mimo flippe, ocito je zbog toga dobio ban. Btw. ja ga nisam prijavio.

Inace, vidim da tip i dalje pokusava muljati, ovo je jedan od njegovih sajtova:

Ali ne vidim kakve veze to ima sa icim, ja sam vlasnik p4wgame.com i ja sam ga stavio na prodaju. Ali naravno, mozda je i neka urota masonsko-cionistikog lobija koji pokusava potkopati temelje hrvatskog gospodarstva prodajuci visokokvalitetne sajtove za mizerne novce.[/quote]

Nemoj me svatiti pogresno samo sam iznjeo svoje misljenje. Ako vec imas neka primanjnja od sajta uz malo truda moze to dosta bolje biti, da sam na tvom mjestu nebih ga odbacio :slight_smile:

[quote=“bambam”]Je, je sumljivo je… evo, vec dolaze po mene da me vode u Remetinec.

Stvar je u tome da ti na flipi ako prodajes sajt imas mogucnost kontaktirati kupce nakon zavrsene aukcije i ponuditi im sajt po cijeni koja je mozda niza od rezevne koja je bila postavljena na aukciji. Tako je doticni gospodin klinac kontaktirao mene i ponudio mi sajt. Ocito je ponudio sajt i drugima, ali kako je inzirtirao da se transakcija odigra mimo flippe, ocito je zbog toga dobio ban. Btw. ja ga nisam prijavio.

Inace, vidim da tip i dalje pokusava muljati, ovo je jedan od njegovih sajtova:

Ali ne vidim kakve veze to ima sa icim, ja sam vlasnik p4wgame.com i ja sam ga stavio na prodaju. Ali naravno, mozda je i neka urota masonsko-cionistikog lobija koji pokusava potkopati temelje hrvatskog gospodarstva prodajuci visokokvalitetne sajtove za mizerne novce.[/quote]

Nemoj me svatiti pogresno samo sam iznjeo svoje misljenje. Ako vec imas neka primanjnja od sajta uz malo truda moze to dosta bolje biti, da sam na tvom mjestu nebih ga odbacio :slight_smile:

Nema frke, ali stvarno nemam vremena se zezati s time… dao sam puno novaca, ocekivao sam minimalno $30 mjesecno, sad ga se zelim samo rjesiti… ima dosta posla s time, treba svaki dan minimalno pola sada da se prebace sve nove igre, pa da se urede malo opisi, da se prebaci opis na fejs, pa onda da se malo zapamaju forumi… za 5 eura mjesecno mi se to ne isplati. Mozda ima potencijala ako se poradi na njemu, ali vidio sam toliku gomilu game sajtova koji se pokusavaju probiti da stvarno ne vidim neku perspektivu…
Mozda je najveca greda da je prijasnji vlasnik ocito gurao keyword “Barbie Games” za taj sajt, a vecina posjetitelja ocito igra pucacine, pa je to kontradikcija sama po sebi. Sad je pitanje da li forsirati girl games i izgubiti ono nesto malo posjetitelja koji su se uhvatili za sajt ili “svastariti” i gubiti sve malopomalo.

Msm da mozes uz malo truda i ulaganja proci odlicno npr moj ti je predlog , Facebook Page + Facebook Oglas. Pikiraj odredjeni segment drustva, odredjene starosti npr od 13 - 23 god. Sa odredjenim stvarima koje vole u tvom slucaju igrice odredjene vrste. Za 100eura ulaganja povrat novca je zagaranovan. Jos jedna stvar , posto ti je vecina posjeta iz USA , mogao si krenuti sa odredjenim jednostavnim CPA offerima, ja npr koristim AdGateMedia i njihov content locker, podesim offere i content locker da iskace nakon npr 1minut da bi neko nastavio igrati igricu mora odraditi sitni offer. Gdje ja zaradim od min 1$. Dosta bolje bi ti se pokazalo od AdSensa. Mozes se malo poigrati i msm da ces mi biti zahvalan racunaj odma 4e * 10 :wink:

Pozitivan ROI s FB na game siteu --> no way -> moje mišljenje.

Meni je ROI uvjek pozitivan u promociji CPA offera odnosno jednog offera . Tako da sam samo iznjeo ideju :slight_smile: Ukoliko bi mozda postavio CPA locker na sajt sa probranim offerima + promocija msm da bi se isplatilo.

Locker na site-u sa igricama?

Pa da locker sa jednostavnim CPA offerima (npr downloada ili registracije) vezanim za niche. 100% ce bolje proci nego sa AdSensom garantujem.

Mislim da ces izgubit promet koji imas. U biti, tvoj site, tvoj test. Sretno.

gresis, u biti takvih sajtova ima na hiljade i vise, sto bi se neko cimao da resava offer kad za manje od 30 sec moze da nadje sajt sa istom tematikom, forsirajuci ovo izgubit ces i to sto imas…

Na greškama se uči :slight_smile:

Bump… probao sa content lockerom… nema efekta… cak ni negativnog.
I dalje je na prodaju… traffic je oko 50 unique-a dnevno, prosjecno ljudi ostanu oko 3 minute na webu, zarada mizerna, $5 mjesecno.

koja je cena.

i mene zanima :slight_smile: