Prodajem GameTracker

Pozdrav svim clanovima foruma,
Ovim putem vam predstavljam GameTracker, koji je na prodaju…
Pa da pocnemo, odmah da kazem ( gametracker nije online nigdje za sada, ko zeli da vidi bolje gt neka me doda na dole navedeni kontakt te cu preko teamviewera pokazati citav sajt )…

FB KONTAKT: www.facebook.com/goran.ristic.98

Na GameTrackeru radjeno je oko 6 - 7 mjeseci. Jedna od bitnijih stvari koju treba da uradite jeste registracija, veoma je jednostavna popunite par polja i to je to…

Nakon sto ste se registrovali na e-mail ce vam doci verifikacioni kod… Ako vas nalog nije verifikovan necete se moci ulogovati, da biste verifikovali vas account jednostavno pritisnite na link koji vam je dosao na email

Kada ste to uradili mozete se ulogovati veoma jednostavan login kao i svaki drugi imate dva polja za username i password to pritisnete i ulogujete se… Ulogovani korisnik ima vise opcija u samom vrhu mozete viditi ( zahtjeve za prijateljstva, poruke i notifikacije ).

Pregled zahtjeva za prijateljstvo, poruke i notifikacije

Zahtjevi za prijateljstvo:

Notifikacije:

Na indexu imate jos nagradnu igru i boosted, popular i just added servers

Nagradna igra:

Svake sedmice izvlaci se 5 servera za svaku igricu i oni se nalaze na ovoj listi “Nagradna igra”, ti serveri su bostovani ali se ne vide gore na ovoj traci ne prolaze ali su bostovani kada se udje npr u cs-u u internet mozete viditi te servere…

Popular, Boosted, Just added servers:

Na popular listi pise 6 servera iz razloga sto imam samo 6 dodanih cs servera a kada bi se dodalo 10 ili vise onda bi i tu bila popunjena citava lista…

Sa strane imate jos sidebar na kome imate “Download CS, Statistiku, I igre ( gdje mozete viditi koliko je dodano servera na toj igrici )”.

To bi bilo to sto se tice indexa…

Profil:

Na profilu mozete viditi osnovne podatke o korisniku…

Na messages vam se nalaze one poruke sto su vam prokazane gore kada kliknete na messages icon…

Znaci ovde imate vase stanje na racunu, mozda se pitate kako zaradjujete ovaj novac… Ovako, svakih 5 minuta provedenih na trakeru kada ste online dobijete 0.025E tako cete u 1 h dobiti 0.3E a za 1 boost potreban vam je 1 E… Sto znaci da cete za 2h 30 min imati dovoljno za 1 boost…

Transfer money:

Takodje imate i opciju za prebacivanje novca drugim korisnicima, stime da mozete novac prebaciti samo svojim prijateljima…

Znaci jednostavno izaberete kome hocete poslati novca u drugo polje upisete broj koliko saljete i pritisnete na “Transfer money”.

Boost server:

Veoma jednostavno, sve sto vam treba jeste ip servera koji zelite bostovati i 1E na racunu

Kada bostojute server on ce se naci gore na ovoj traci i moci ce se pogledati na boostedserver stranici.

I imate jos 2 stranice na profilu to je settings gdje mijenjate podatke o svom profilu i Edit profile pic gdje mijenjate vas avatar…

Dodavanje servera:

Ja cu pokazati dodavanje servera za counter strike 1.6 igricu a isto je i za sve druge igrice…

Evo dodacemo Delije Sever Public™ njihov ip je:193.104.68.59:27025

Pritisnete add server i ako je sve uredu server nije ( offline ) idete na 2 korak gdje izaberete mod servera i odakle je server…

I kada ste stavili drzavu i mod pritisnete Add server i onda je vas server dodan na traker…

Server info:

Ovo je stranica gdje mozete viditi podatke o serveru…

Ovde imate podatke o serveru, rank, graficon, krug za oznacavanje najigranijih mapa, ko je sve bostovao server, shoutbox, top15 igraca, igrace online, banners itd itd…

Da ja nebi sve slikao pokazacu vam najvaznije grafikone

Klikom na server “Show all banners” oticete na stranicu gdje mozete viditi link i mijenjati boje grafikona…

Servers stranica ( lista svih servera ):

To vam je lista svih servera a ako hocete samo neke igre servere ili samo servere po nekom imenu koristite search…

I jos cu vam pokazati communiti sistem:

Znaci community ima za svaku igricu: cs, css, csgo… Iz razloga sto kada bi bilo da se u community moze dodati bilo koji server neko u community doda samp server koji ima 1000 slotova i eto ga pobijedi sve zato je napravljeno za svaku igru da ima community i da biste ga dodali morate imati barem 2 servera kojima ste vi vlasnici ( potvrdili ste vlasnistvo tim serverima )…

Popunite sva polja i pritisnete Create community

I kada ste kreirali community on ce se nalaziti na community listi

Imate i community info to necu da slikam jer je isto kao i server info…

I to bi bilo to ukratno ima jos puno puno stvari ako ste zainteresovani za kupovinu i zelite da vidite cijeli sajt javite mi se na fb i vidicete…

Cijena je: 350 - 400E ( Ako ne odgovara mozemo se dogovoriti, ali ako vasa cijena odstupa puno od moje onda nista od dogovora )…

Da jos kazem ovaj crni prostor sto vidite to sam ostavio prazno jer ce tu ici reklama ili nesto sto kupac bude zelio…

1 Like

Sve pohvale, ali ovo nije nesto sto se radi 6-7 meseci :slight_smile:

6-7 mjeseci sam radio ali svaki dan skoro po 3 - 5 h … A vidis i sam da ima sve sto ima i gametracker.rs cak imam i vise igara… A fino sam i naveo dole da ovo nije ni pola pokazano ima jos puno puno i rekao sam ko zeli da vidi citav sajt da mi se javi na fb…

Bravo irfane, sve pohvale i srecna prodaja

Kakav Irfan ? - Nije ovo on radio nego goranristic123, ovo nije acc od ifrana…

E pa izvinjavam se mislio sam da je on uglavnom nije lose, samo bih ove zastave malo spustio kod prevoda i kod prihvatanja prijatelja, notifikacija… napravio neki padding jer je spojeno sa bottom

Hvala ma neka stoji ovako za sada… Pa ako kupac bude zelio da se promjeni, promjenicu ( ako kupca uopste i bude xD ).

Sta znam ovde slabo ko kupuje, ajde da je vec projekat pokrenut i da ima neku zaradu ili nesto slicno onda i nadje se kupac. Cak vlasnik ovog foruma cesto trguje kvalitetne stranice, al ovako mozda ti se posreci.

Valjda ce se naci neko…

Stavi to na codecanyone i pokušaj :smiley:

sta si ti bolan napravio editovo postojece moje !!!

http://gamehosting.uni.me

kad sam ja drzao gamehosting sa ovim cms bili su mu hakovali sajt i pokrali sve zivo ti uzeo i malo editovao i to je to

Prodavao sam ovaj CMS svoj sad cu ga dam FREE ko se javi na pcg.ba kontakt formu pozz

Sta ti pricas je nemam blage, za taj tvoj nisam ni znao samo znam za gtrs i gtcom… Ako mi ne vjerujes da nisam editovao to tvoje sranje onda dodji dodaj me na fb i da ti pokazem kodove da se uvjeris da je od 0 i da nema moj kod veze sa tvojim i fajlovi nisu isti ( nista nije isto ), a i svi vide da ovo moje i ovo tvoje nije ni slicno! imas servers info kao ja samo to a nije ni to slicno bazirao sam se da imam sve stvari kao gtrs i gtcom… i servers_info nije ni slican grafikoni ni slicni, nemas ni community nista skoro nemas kao je ti si vidio da je isti bg i jao editovao moje lol ne blamiraj se cak ni bg od tebe nisam uzeo nego sam nasao na googlu za to tvoje nisam ni znao… Ako ti mislis da se od ove tvoje gluposti sto nazivas gt-om ( a nema skoro nista sto treba imati gt ) moze nastati ovo moje onda ti nisi sav svoj…

@Wampir necu to da stavim tamo jer ce oni staviti cijenu 60 - 70$ a oni mi uzmi 50% i ja nista ne mogu zaraditi a svi ce imati traker…

ima sve samo sto ne radi na web hostingu pola stvari radi cron i portova ne pravi se lud vidi se iz aviona da si ovo korsitio i dodavao jos stvari :stuck_out_tongue:

Ne vrijedi tebi pisati ajde na fb da vidis cms pa da vidis da tvoj traker pipnuo nisam i da je uradjeno od 0 ajde dodaj me na fb… imas gore link …

EDIT: Sta je bilo ne smijes dodati na fb, istina boli… Ovde pises kojekakve gluposti ajde sada dodaj na fb…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja