Prodajem HR, BIH i RS promet- 10-50k + dnevno

Pozdrav svima,

Kao što naslov teme govori prodajem HR, BIH i RS promet. Promet je u potpunosti “stvaran”… korisnici su iz svih dijelova Hrvatske, Bosne i Srbije, a stranice na kojma se promet skuplja su razne tematike.

Promet prodajem putem POP-up prozora - ljudima iskoci prozor i ako su zainteresirani za temu vaše stranice imate stalnog posjetitelja!

Cijena 25 kuna(cca 3.5 €) - 1000 posjetilaca.
Detaljnije u PM.

Molim one koji su mi slali PM da se jave na mail: trafficseller32@gmail.com

Sustav mi ne dozvoljava da odgovaram na PM.

Lp

poslao sam ti na mail

Previše si skup. Za tu cenu može se komotno nabaviti high quality tier2 traffic (EU zemlje).

2 Likes

Bogami. To sam jucer gledal, i racunam - pop + balkan (+ vjerojatno FB ovo ono traffic) pa 3.5€ CPM; neznam ja, cini se da su ove price o internet zaradi do krova previse sad vec lakrdija u narodu postale.

Mozda da krenemo od 0.35€ CPM pa na gore, ako traffic vrijedi.

Odustao sam od tvoje ponude. Predugo čekam da odgovoriš na mail. Pozz

Vidim da ima dosta upita, neki su realizirani a neki traže dodatne popuste. Kome se ne sviđa cijena morat će uslugu potražit drugdje.

Što se tiče traffica poprilicno je siguran za mnogo toga… npr. gemius.

@nkpodovi kao “odštetu” za čekanje nudim ti besplatan traffic. Imaš info na mail.

I za druge - vrlo bitno. Ne stignem svima odgovoriti brzo pa molim za strpljenje.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey