Prodajem: igrice-devojcice.net, stara 5 godina

Prodajem web stranicu igrice-devojcice.net. Stranica je napravljena 2010 godine i odmah u startu je dodano oko 200 igrica. Nakon toga vise nista nije radjeno osim sto je dodano nekoliko linkova prema stranici.

Skripta je orginal kupljena, radjena u PHP-u, i placena oko $80.

MozRank: 3,78

Domena istice 17/02/2015

Nemam nikakvu statistiku o posjetima…

Zarada od adsensa od pocetka: 593€

Zarada u zadnjih 30 dana: 5€

Zarada u zadnjih 90 dana: 16€

• par dolara mjesecno od epic game ads.

Na stranici nije radjeno skoro nista pet godina i zato je i zarada jako pala u zadnje vrijeme. Ali dodavanjem novih igrica stranica ce siguno zivniti.

Kupac ce dobiti domenu + ftp podatke za login na server + export baze…

Najbolje je da tu javno ostavljate vase ponude i aukciju zatvaram 24h nakon zadnje ponude…

Nije navedena početna cijena, pa da krenemo.

Nudim 150kn.

Dobio sam ponudu u pp od 80€ pa ako do navecer ne bude boljih ponuda bit ce prodana po toj cijeni.

Trenutna cijena je 85€

Realna cijena je 12mj zarade :smiley: tako da ti nudim 60€ preko paypala,

Zadnja ponuda koju sam primio preko poruke je 85€.

65e nudim ukoliko taj sto je ponudio 85 ispali.

Mogu li sve ponude ici ovdje u komentare kako bi sve bilo regularno…

Evo javno i moja ponuda od 80€.

Dokad traje aukcija ?

Pa napisao sam da ostavljate ponude tu javno, ali neki clanovi ne zele pisati javno. I meni bi bilo tako lakse. I dalje je aktualna ponuda od 85€. Ukoliko veceras do 9 sati ne dodje veca ponuda stranica ce biti prodana po toj cijeni.

86 € je nova ponuda ! zaboravio sam napisati gore dabi uplata trebala ici preko paypala

87€ (20 karaktera)

Posto nije bilo novih ponuda do 9 sati jucer stranica je prodana po cijeni od 86€. Hvala svima na sudjelovanju.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey