Prodajem ili menjam Windows Server 2016 Datacenter Licencu

Licenca na prodaju, kupljena za jedan projekat, vise mi nije potrebna, steta je da samo stoji i propada.

Takodje imam i Windows Server 2016 Remote Desktop Services device connections (50) licencu koja moze da ide uz to a moze i odvojeno.

Prihvatam i nesto u zamenu, ponudite mi sajtove, stranice itd…

Gdje je kupljena license i koja cijena je bez zamjene za sajt?

Licenca je kupljena ovde:

Sto se tice cene ponudite , obzirom da je ne koristim dacu je jeftinije ali necu prihvatiti bezobrazne ponude.

Bump,

Jos uvek aktuelno.
Licenca je 100% originalna i radi, ako zelite voljan sam da posaljem kljuc prvi nekom od moderatora i da na TeamViwere uzivo odradite aktivaciju kljuca, tako se obe strane mogu uveriti da je sve ok nakon sto moderator meni prosledi novac.

Takodje moze i zamena, ako imate neke zanimljive domene, projekte ,sajtove i slicno uvek sam otvoren za dogovor.
:slight_smile:

@IKI

Samo neznam kome treba takva licenca?

Firme kupuju na kolicinu i na odredjeno vrijeme i imaju popust. Pojedincima win server ne treba.

Za malu i srednju firmu je to preskupo i nepotrebno.

Slazem se za ovo sto se tice firmi , svakako bi cena bila znatno niza od one sa sajta, firme obicno dobiju popust na softver.

Ali takodje necu bas ni da poklonim licencu.
Meni je sluzila za projekat koji vise nije aktivan, ako nekome treba licenca prihvatam i sajtove u zamenu.