PRODAJEM: INSTAGRAM PROFIL 15k

Lijep pozdrav forumaši…:slight_smile:
Zbog nedostatka vremena nisam u mogucnosti odrzavati instragram profil te sam dosao na ideju prodati ga mozda nekome posluži u nekom svom privatnom biznisu :smiley: Riječ je o profilu “Zivot Milionera”


Profil je star mozda 3-4 mjeseca ne znam tačno iskreno, followere sam dobio metodom followanja ljudi te unfollow sam radio…
Instagram je aktivan raja lajkuje slike i citate dok sam aktivno radio 200k sedmicni prikaza sam znao imati…
NA ss-u ispod mozete vidjeti aktivnost po slikama koliko je ljudi vidjelo fotografiju…

Što je jako zanimljivo i sto bi nekome moglo posluziti velika vecina raje je iz BEOGRADA pa ako neko prodaje nesto ili sta vec mogao bi se tu reklamirati izmjeniti ime ili sta vec

Što se tiče cijene profila NE ZNAM, jednostavno koliko god da mi date meni je malo jer sam mnogo vremena proveo na telefonu followanja i postavljanja slika te samoj izradi slika…
PONUDITE NEKU REALNU CIJENU DA OBJE STRANE BUDU ZADOVOLJNE :slight_smile:
I molim bez glupih komentara ako nije problem :smiley:

Da li je moguce niko nije zainteresovan :smile:

Napisi cijenu, pa mozda neko i bude.

Druze kazem ti ne znam. MNOGO TRUDA je u tom profilu, a niko sigurno nece dati preko 100e
Zato sam napisao neku cijenu eto da nije ni njemu puno a ni meni malo…

OK si forumas pa da ne ispadne da sad ja tebi nesto serem ali ako si ulozio MNOGO TRUDA ne znaci i da vrijedi MNOGO NOVCA zato je najbolje da ti kao prodavac napises neku okvirnu cijenu i onda ce nozda neko i biti zainteresovan.

E5o neki dan je neko nesto prodavao na forumu, ne mogu se sjetiti sta, pa tako isto prodavac nije naveo cijenu, neko mu je ponudio nesto pa se onda ovaj sto prodaje nasao uvrijedjen i bukvalno popljuvao kupca.

Oke, cijena je 80 € Ko je zainteresovan neka se javi u PM.

Ja sam zainteresovan za kupovinu, javio sam vam se na instagramu. Kad stignete javite se da se dogovorimo.

Prodano. @steelmaiden lockaj