Prodajem Instagram profil - ispovestibalkan

Prodajem Instagram profil sa 12.7k followera s područja balkana -
https://www.instagram.com/ispovestibalkan/

Profil je star oko 3 godine, u početku korištene original slike od Ispovesti, kasnije obrisane sve slike i postavljane ovako zumirane kao što i sada stoje. Kroz vrijeme profil je izgubio na aktivnosti, ali tu je i dalje preko 10k followera sakupljenih followanjem i unfollowanjem kroz dugi vremenski period.

Cijena profila je 200kn (28€) iz razloga što mi ovaj profil stoji već dulje vrijeme, a trenutno mi je hitno potreban novac do petka. Ukoliko dogovorimo uplatu na račun, dajem za 150kn.

Poz je li aktuelno još uvijek? Ako jest javi se na mail [email protected]

Da ne odgovaram svima na poruke, kao što u temi piše:

Petak je prošao, nitko nije kupio, te cijena više nije ova. Ukoliko netko želi kupiti profil cijena je 500kn, ukoliko ne meni će ostati. Fanovi prevladavaju bosna, zatim srbija, pa hrvatska, pregleda na storyju ima 1000+, te su žene 64%, muškarci 36%.

Pa ja sam te pitao za preglede na storyu i htio sam kupiti profil ali mi nikad nisi dao te statistike storyja. Ali gotovo je sad onda…

Jesi, ali nakon petka, evo piše pred 4 dana, danas je srijeda :slight_smile:

Ako je tako onda si u pravu i povlačim se iz kupnje :smiley: sretno s prodajom :slight_smile:

1 Like

Kako ide procedura sa kupnjom profila, npr platim preko PAYPAL i kako ide primopredaja ( upoznat sam s Facebookom, LJUDI NA STRANICI i stavi se moj profil kao ADMIN) kako ide sa Instagramom ?

LP!

Pa posalje ti samo login podatke, ti kasnije radi sto hoces.

Dam ti username i password.

1 Like

Ja hocu kupiti. Javi se u inbox! Prodano :wink:

Prodano :slight_smile: iodgjgdsag

  • 20 znakova pravilo zapravo samo radi spam s glupim nadodavanjem na poruke.
1 Like